Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Ti Amo: Margherita Hilde Soliani dla kobiet

Ti Amo: Margherita Hilde Soliani dla kobiet

Ti Amo: Margherita Hilde Soliani dla kobiet Zdjęcia

Ti Amo: Margherita marki Hilde Soliani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi bluszcz; nutami serca są róża, kwiat pomarańczy, dzwonek, konwalia, tuberoza i wiciokrzew; nutami bazy są wetyweria, piżmo i ambra.

Bluszcz

Róża Kwiat pomarańczy Dzwonek Konwalia Tuberoza Wiciokrzew

Wetyweria Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ti Amo: Margherita by Hilde Soliani.

Ti Amo: Margherita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Ti Amo: Margherita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Ti Amo: Margherita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ti Amo: Margherita marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ti Amo: Margherita marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle So Magic! Laura Biagiotti Laura Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Aqaba The Sands of Aqaba Hollister Malaia Jardin de France Violette Rodier Eau Legere Fragrances of Ireland Inis Arose Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Skeem Sweet Pea and Vanilla Henri Bendel Rose & Oud