Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ti Amo: Anemone Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Ti Amo: Anemone Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Ti Amo: Anemone Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ti Amo: Anemone marki Hilde Soliani to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bluszcz, tulipan i galbanum; nutami serca są konwalia, jaśmin i cyklamen; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Kwiat pomarańczy Bluszcz Tulipan Galbanum

Konwalia Jaśmin Cyklamen

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ti Amo: Anemone by Hilde Soliani.

Ti Amo: Anemone Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Ti Amo: Anemone, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Ti Amo: Anemone, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ti Amo: Anemone marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ti Amo: Anemone marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Annick Goutal Mandragore Paris Hilton Paris Hilton for Men Mariella Burani Messages d`Homme Etienne Aigner Aigner |man|2 Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Hugo Boss Boss In Motion Black Avon Avon Jet Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Omega Omega Aqua Terra Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage