Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti marki Hilde Soliani to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, róża, fiołek, wanilia, nuty drzewne i nuty pudrowe.

Nuty kwiatowe Róża Fiołek Wanilia Nuty drzewne Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti by Hilde Soliani.

Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Recenzje Perfum

Różano - fiołkowy, przyprószony woalką pudru - trochę kosmetyczny, jak zapach szminki. Coś mi jednak w nim przeszkadza - jakaś gorzko - słodka nuta, która psuje tę pudrową miękkość. Trwałość przeciętna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Jil Sander Jil Sander Pure Jovoy Paris Poudre Byredo Rose Noir Montale Aoud Velvet Avon Spotlight Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Tom Ford White Musk Collection White Suede Acqua di Biella Kid Mohair O Boticario Quasar Christina Aguilera Royal Desire Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance