Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
kokosowy
Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario marki Hilde Soliani to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak rum, kokos, ananas i wanilia.

Rum Kokos Ananas Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario by Hilde Soliani.

Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Lolita Lempicka Caprice Violette Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Miller Harris Coeur d`Ete IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Victoria`s Secret Coconut Passion Sasha Varon Soulgasm Giorgio Valenti One O One Experience Farmacia SS. Annunziata Chia Naomi Campbell Naomi GoodTrueBeautiful Lovelily