Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

kamforowy
Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Stelle di Ghiaccio Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Stelle di Ghiaccio marki Hilde Soliani to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Stelle di Ghiaccio został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak jeżyna, liść laurowy i rozmaryn.

Jeżyna Liść laurowy Rozmaryn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stelle di Ghiaccio by Hilde Soliani.

Stelle di Ghiaccio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Stelle di Ghiaccio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Stelle di Ghiaccio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stelle di Ghiaccio marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stelle di Ghiaccio marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Perry Ellis 360° for Men Aveda Chakra 6 Intuition Gap G7 Mixed Candie`s Candie`s Men Paul Sebastian PS Fine Cologne Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Le Jardin Retrouve Verveine JoAnne Bassett Napoleon Benetton Benetton Blu Man