Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Stelle di Festa Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
alkoholowy
szampan

Stelle di Festa marki Hilde Soliani to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Stelle di Festa został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak szampan i chleb.

Szampan Chleb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stelle di Festa by Hilde Soliani.

Stelle di Festa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Stelle di Festa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Stelle di Festa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stelle di Festa marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stelle di Festa marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Liz Claiborne Bora Bora for Men Banana Republic Slate Fragonard Concerto Lanvin L`Homme Sport Jaguar Jaguar for Men Playboy Ibiza Truefitt & Hill 1805 Taylor of London Calming Lavender Melvita Floral Water Lemon Balm Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville Solinotes Coco