Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Saaliiisssiimo Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
skórzany
pikantny

Saaliiisssiimo marki Hilde Soliani to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Saaliiisssiimo został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, lukrecja i ryż.

Szafran Lukrecja Ryż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saaliiisssiimo by Hilde Soliani.

Saaliiisssiimo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Saaliiisssiimo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Saaliiisssiimo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saaliiisssiimo marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saaliiisssiimo marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Krizia My Africa Serge Lutens Mandarine Mandarin Penhaligon`s Malabah Giorgio Armani Onde Mystere Ramon Molvizar Black Goldskin biehl parfumkunstwerke mb03 Pacifica Madagascar Spice D.S. & Durga East Mid East Nickel Calamity Ginger Vicky Tiel Venus De L'Amour ID Parfums Madras