Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Presenze Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Presenze Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Presenze marki Hilde Soliani to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Presenze został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, paczula i konwalia; nutami bazy są wetyweria, ambra i wanilia.

Bergamotka

Jaśmin Paczula Konwalia

Wetyweria Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Presenze by Hilde Soliani.

Presenze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Presenze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Presenze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Presenze marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Presenze marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Gucci Gucci No 3 Marks and Spencer True Red Bijan Bijan Wicked Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Sylvie No. 7 ID Parfums Lettre a Anna Delicate Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Atkinsons Bizarre Etienne Aigner Explosive Taylor of London Delicate Freesia