Marki » F-H » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Peccatrice Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
pikantny
Peccatrice Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Peccatrice marki Hilde Soliani to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Peccatrice został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, oliwka, czarny pieprz i koper włoski.

Cedr Oliwka Czarny pieprz Koper włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peccatrice by Hilde Soliani.

Peccatrice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Peccatrice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Peccatrice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peccatrice marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peccatrice marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Molton Brown Cool Buchu Pal Zileri Lab i-White Abercrombie & Fitch Colden Lili Bermuda 64 West The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes O Boticario Carpe Diem O Boticario Connexion The Party The Ten Party 1986 Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Coty Avatar Miller et Bertaux A Quiet Morning