Marki » F-H » aromatyczno - zielone « Grupy

Osare Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Osare Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

alkoholowy

Osare marki Hilde Soliani to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Osare został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak absynt i nuty ziołowe.

Absynt Nuty ziołowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osare by Hilde Soliani.

Osare Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Osare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Osare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osare marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osare marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Bruno Banani Bruno Banani Man Adidas Adidas 3 Frozen Hugo Boss Hugo Spray Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Ted Lapidus Blueted Gant Gant Summer Molinard Une Souris Verte Elizabeth Arden Green Tea Intense Ted Lapidus Creation The Vert Opus Oils Absintheo Aftelier Trevert Julian Rouas Swing version two