Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Orgasmo Mint Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Orgasmo Mint Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Orgasmo Mint marki Hilde Soliani to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Orgasmo Mint został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mięta.

Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orgasmo Mint by Hilde Soliani.

Orgasmo Mint Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Orgasmo Mint, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Orgasmo Mint, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orgasmo Mint marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orgasmo Mint marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Hermes Eau de Cologne Hermes Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Folle X Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Ananas Imperial Demeter Fragrance Fig Leaf Corine de Farme Witch Irma Detaille Miles Profumi di Pantelleria Aire La Bouquetiere Ambre et Mure Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata