Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orgasmo Jasmine Hilde Soliani dla kobiet

Orgasmo Jasmine Hilde Soliani dla kobiet

Orgasmo Jasmine marki Hilde Soliani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Orgasmo Jasmine został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orgasmo Jasmine by Hilde Soliani.

Orgasmo Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Orgasmo Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Orgasmo Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orgasmo Jasmine marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orgasmo Jasmine marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Ayala Moriel Altruism Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Avon Avon Jet Femme Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Corine de Farme Hannah Montana Best Company Best Company Blue Q Cute As Hell Oriflame Precious Moments Oscar de la Renta Oscar Tropical Sorelle Fontana If for Women