Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orgasmo Jasmine Hilde Soliani dla kobiet

Orgasmo Jasmine Hilde Soliani dla kobiet

Orgasmo Jasmine marki Hilde Soliani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Orgasmo Jasmine został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orgasmo Jasmine by Hilde Soliani.

Orgasmo Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Orgasmo Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Orgasmo Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orgasmo Jasmine marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orgasmo Jasmine marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau The Body Shop Aztique Love Passport Love Passport Elizabeth Arden Green Tea Lotus Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom Laura Mercier Eau Gourmande Violette Avon Urban Flowers London Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Princesse Marina De Bourbon Paradise Lys Madeleine Vionnet MV Diesel Fuel for Life Summer Esprit Celebration Happy Vibes for Her