Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Fraaagola Saalaaata Hilde Soliani dla kobiet

Fraaagola Saalaaata Hilde Soliani dla kobiet

słony
morski

Fraaagola Saalaaata marki Hilde Soliani to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak truskawka i sól.

Truskawka Sól

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraaagola Saalaaata by Hilde Soliani.

Fraaagola Saalaaata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraaagola Saalaaata marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraaagola Saalaaata marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Anya`s Garden Pan Demeter Fragrance Banana Flambee Susanne Lang Sula Champagne Sugar Yachtsman Cabo Demeter Fragrance Champagne Brut Keiko Mecheri Wild Berries Avon Electrify Me Demeter Fragrance Badtz-Maru Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus Huitieme Art Parfums Manguier Metisse