Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Conaffetto Hilde Soliani dla kobiet

migdałowy
orzechowy
Conaffetto Hilde Soliani dla kobiet Zdjęcia

Conaffetto marki Hilde Soliani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Conaffetto został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, migdał i cukier.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Migdał Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Conaffetto by Hilde Soliani.

Conaffetto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Conaffetto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Conaffetto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Conaffetto marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Conaffetto marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Lumiere Frederic Malle Lipstick Rose Celine Dion Paris Nights Prada No7 Violette E. Coudray Jacinthe Et Rose Fragonard Rose de Mai Avon Candid Oscar de la Renta Ruffles Tsi-La Organic Kizes April Aromatics Lindenblossom Norma Kamali Violette D`Orsay Tilleul Friction de Nuit