Marki » F-H » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

CiocoSpesizissimo Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

CiocoSpesizissimo Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

kakaowy

CiocoSpesizissimo marki Hilde Soliani to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, pieprz, bazylia, liść pomidora, biała czekolada, meksykańska czekolada i nuty drzewne.

Przyprawy Pieprz Bazylia Liść pomidora Biała czekolada Meksykańska czekolada Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CiocoSpesizissimo by Hilde Soliani.

CiocoSpesizissimo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani CiocoSpesizissimo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani CiocoSpesizissimo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CiocoSpesizissimo marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CiocoSpesizissimo marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Estée Lauder Pleasures For Men Jil Sander Sun Men Cacharel Amor pour Homme Sunshine Pal Zileri Lab i-White Creed Epicea Demeter Fragrance Fresh Ginger Kiss Cosmetics Kiss Her Corine de Farme Eros Cool Demeter Fragrance Black Pepper Ralph Lauren Big Pony 3 Intelligent Nutrients Attune