Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Buona Sera Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Buona Sera Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Buona Sera marki Hilde Soliani to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (przyprawa), drzewo sandałowe i cynamon.

Goździk (przyprawa) Drzewo sandałowe Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Buona Sera by Hilde Soliani.

Buona Sera Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Buona Sera, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Buona Sera, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Buona Sera marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Buona Sera marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Estée Lauder Cinnabar Yves Saint Laurent Body Kouros Burberry London for Men Salvador Dali Le Roy Soleil Hugh Parsons Old England Giorgio Armani Attitude Extreme Fred Hayman Touch for Men Ayala Moriel Finjan Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Express Reserve for Men Hilde Soliani Saaliiisssiimo ID Parfums Madras