Marki » F-H » orientalne « Grupy

24-09-11 Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

24-09-11 Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

dymny
lekko korzenny

24-09-11 marki Hilde Soliani to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 24-09-11 został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, kadzidło, mirra i tatarak.

Ambra Kadzidło Mirra Tatarak

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24-09-11 by Hilde Soliani.

24-09-11 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani 24-09-11, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani 24-09-11, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24-09-11 marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24-09-11 marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Yves Rocher Neonatura Cocoon Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Bijan DNA for Men Ramon Molvizar Smart Goldskin Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme Lalique Lalique Le Parfum Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir Stella Cadente Miss Me Discrete Montale Dewmusk Rasasi Muzarkash Ava Luxe Ambre Fonce