Marki » F-H » orientalne « Grupy

24-09-11 Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

24-09-11 Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

dymny
lekko korzenny

24-09-11 marki Hilde Soliani to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 24-09-11 został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, kadzidło, mirra i tatarak.

Ambra Kadzidło Mirra Tatarak

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24-09-11 by Hilde Soliani.

24-09-11 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani 24-09-11, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani 24-09-11, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24-09-11 marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24-09-11 marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bond No 9 Fire Island Hanae Mori Hanae Mori Solange Azagury-Partridge Stoned Benetton Benetton Hot Ayala Moriel Gigi Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Penhaligon`s Artemisia Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Xerjoff Shingl Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Project D by Dannii and Tabitha Dusk