Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

With Love Hilary Duff dla kobiet

With Love Hilary Duff dla kobiet

tropikalny
With Love Hilary Duff dla kobiet Filmy

With Love marki Hilary Duff to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. With Love został wydany w 2006 roku. With Love stworzyli Rodrigo Flores-Roux i Stephen Nilsen. Nutami głowy są przyprawy i mango; nutami serca są drzewo cocobolo i kwiat mango; nutami bazy są ambra i piżmo.

Przyprawy Mango

Drzewo cocobolo Kwiat mango

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about With Love by Hilary Duff.

Tilda Swinton Like This
La Cautiva

With Love Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

Juz dawno nie jadlam takich porzadnych ogorkow korniszonych. Te perfumy mi je dzisiaj przypomnialy:)

Po tych wszystkich pozytywnych recenzjach kupilam mala 30ml i niestety zachwytow podzielic nie moge. Zgodze sie, ze nie sa 'celebryckie', bo nie jest to mdla kwiatowa mieszanka, ze sa ladne, ale mi one pachna... tanio. Zupelnie jak wytwory Avon'owe, maja w sobie ta mdla baze. Przyprawowosc tych perfum jest dosc ciekawa, ale niestety przypominja mi one zapach korniszonow, bo wyczuwam lisc laurowy, gorczyce, troche kardamonu.
Te perfumy sie nie rozwijaja, sa plaskie i takie..hmmm... nie znajduje innego slowa jak Avonove.

marleen
marleen

Wspaniałe i ukochane. Przez rok śledzone i poszukiwane. Zakupione online w USA. Nie wiem jak je opisać. Po pierwsze są nietypowe. Brak tu słodyczy i nachalności popularnych zapachów celebryckich. Z nich wyróżniam z pewnością Halle Berry "Closer" i właśnie TE, za NIE wpasowanie się ślepo w modowe fanaberie. Czuję ambrę, piżmo i drewno, kóre nadają ciepła. Jest wyczuwalny owoc mango, ale świeży i pozbawiony słodyczy, czy zalewy cukrowej. To mango pachnie także pestką, troszkę cierpką i włóknistą. Całość opószona nieznanymi mi przyprawami. Nie wiem jak pachnie kwiat mango i niech to będzie tajemnicą tej cudnej buteleczki z grubego cięzkiego szkła, która przypomina mi wazony i cukiernice kryształowe mojej babci. Kocham. Kropka.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Po raz kolejny przetestowałam próbeczkę tego trudno dostępnego, celebryckiego zapachu. I muszę przyznać, że wciąż chciałabym być w posiadaniu przynajmniej 30 ml. Jednak, niedawno nabyłam też ,,city rush" z Avonu i jakoś oba zapachy są dla mnie bardzo podobne. Nie wyczuwam w ,,With love" mango, a śliwkę...a potem kokosa. Wszystko jest wymieszane z przyprawami i delikatnymi kwiatkami. Bardzo przyjemny zapach, ale jak nie uda mi się go zdobyć, to City Rush mi tą stratę wynagrodzi.
Trwałość ok. 1-2 godzin, projekcja? trudno powiedzieć, ale raczej niewielka.

EDIT: Po kolejnych testach, zupełnie inaczej się na mnie ułożył. Teraz to przyprawowy zawrót głowy. Ale wciąż mi się podoba. Zdecydowanie ma coś podobnego do city rush, ale jest ostrzejszy. Kurczę, ja nie wiem co to jest, ale zapachy trochę inaczej się układają jak testuje je z fiolki bez atomizera i z atomizerem. Dziwne.

gingerjane
gingerjane

Zgadzam się z poprzedniczkami co do "niecelebryckości" zapachu. Perfumy od rozmaitych gwiazdów zazwyczaj bywają ciepłe, słodkie i bezpieczne. "With love" z bezpieczeństwem nie ma zbyt wiele wspólnego...

Hilary Duff funduje nam ostrą, orientalną jazdę. W otwarciu dostałam do nosie lukrecją, nie jest wymieniona w piramidzie, jednak dla mnie bardzo dobrze wyczuwalna. Zapach niezwykle rozgrzewający, gęsty, nie brak mu siły przebicia. Przyprawy w połączeniu z drewnem oraz piżmem, dodatkowo otulone ambrą nie mogą pozostawiać obojętnym. Na pewno zwracają na siebie uwagę.
Totalnie nie moja bajka, jednak naprawdę warto je poznać. Polecam wielbicielkom Smoka - nie są bardzo podobne, jednak wydaje mi się, że mogą się Wam spodobać.

gardenia
gardenia

A ja Patetico zazdroszczę tych wrazeń! I gratuluję zakupu :)
Czytałam tylko pozytywne opinie o tym zapachu, dlatego strasznie się ucieszyłm, gdy mogłam go wreszcie przetestować. Powinny pasować do mnie jak ulał.
Niestety na mojej skórze wyczuwam słaby pogłos owocowych egzotycznych nut, które potem jeszcze pobrzmiewają lekko drewnianymi akordami i właściwie to wszysko, co na mojej skórze odbieram :( W dodatku ledwo te perfumy wyczuwam, pojawiają się i znikają...
Jestem pewna,że to sprawka mojego PH skóry. Nie współgramy ze sobą, nawet mi było trochę głupio, bo "darczyńca" próbki była święcie przkonana, że to jest to, czego szukam, czyli "TEGO" zapachu egzotycznych wysp.
Ciężkie jest życie perfumoholika. Niestety muszę szukać dalej ;D

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilary Duff With Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilary Duff With Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum With Love marki Hilary Duff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu With Love marki Hilary Duff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frapin 1270 Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Yves Saint Laurent Nu Laura Biagiotti Roma Serge Lutens Ambre Sultan Jil Sander Style Fendi Fendi Theorema Givenchy Organza Indecence Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Molinard Habanita L'Esprit Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Giorgio Armani Sensi Donna Karan Black Cashmere Aramis Tuscany Per Donna Torrente L`Or de Torrente Givenchy Amarige Mariage Rochas Absolu Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Juliette Has A Gun Lady Vengeance Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This