Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rio Nilo Hi Wildflower Botanica dla kobiet i mężczyzn

Rio Nilo Hi Wildflower Botanica dla kobiet i mężczyzn

Rio Nilo marki Hi Wildflower Botanica to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rio Nilo został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tanwi Nandini Islam. Nutami głowy są róża turecka, kwiat pomarańczy i neroli; nutami serca są nymfeida, biały lotos, drzewo gwajakowe, dym i indol; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, agar (oud) i różowy lotos.

Róża turecka Kwiat pomarańczy Neroli

Nymfeida Biały lotos Drzewo gwajakowe Dym Indol

Drzewo sandałowe Ambra Agar (oud) Różowy lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rio Nilo by Hi Wildflower Botanica.

Rio Nilo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hi Wildflower Botanica Rio Nilo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hi Wildflower Botanica Rio Nilo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rio Nilo marki Hi Wildflower Botanica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rio Nilo marki Hi Wildflower Botanica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Avon Timeless Montana Montana Mood Sexy Guerlain Philtre d'Amour Gucci L'Arte di Gucci Georges Stahl Elle d`Elissa Roberto Capucci Capucci de Capucci Bruno Acampora Prima T Jean Patou L`Heure Attendue Pierre Cardin Choc de Cardin Van Cleef & Arpels Oriens Gosh KAOS