Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Rose Leger Herve Leger dla kobiet

Rose Leger Herve Leger dla kobiet

Miałem: 1

Rose Leger Herve Leger dla kobiet Zdjęcia

Rose Leger marki Herve Leger to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Leger został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są orchidea i frezja; nutami serca są piwonia i fiołek; nutami bazy są piżmo i heliotrop.

Orchidea Frezja

Piwonia Fiołek

Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Leger by Herve Leger.

Rose Leger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Leger Rose Leger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Leger Rose Leger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Leger marki Herve Leger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Leger marki Herve Leger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Escada Escada en Fleurs Oriflame Freya Cartier Panthere de Cartier Eau Legere Adidas Adidas Originals pour Femme Mary Kay Tribute for Women DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Helena Rubinstein Wanted Elizabeth Arden 5th Avenue Gold Ulric de Varens Chic Issime Crabtree & Evelyn Gardenia MOR Snow Gardenia