Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Herve Leger Herve Leger dla kobiet

Herve Leger Herve Leger dla kobiet

Herve Leger Herve Leger dla kobiet Zdjęcia Herve Leger Herve Leger dla kobiet Zdjęcia Herve Leger Herve Leger dla kobiet Zdjęcia

Herve Leger marki Herve Leger to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Herve Leger został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutę głowy stanowi zielone jabłko; nutami serca są osmantus i orchidea; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Zielone Jabłko

Osmantus Orchidea

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Herve Leger by Herve Leger.

Herve Leger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Leger Herve Leger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Leger Herve Leger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Herve Leger marki Herve Leger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Herve Leger marki Herve Leger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Frapin 1270 Issey Miyake Le Feu d'Issey Jil Sander Sensations Guerlain Samsara Eau de Parfum Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Aramis Tuscany Per Donna Jil Sander Style Givenchy Amarige Mariage Lanvin Arpege Kenzo Flower by Kenzo Givenchy Organza Giorgio Armani Sensi Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Serge Lutens Ambre Sultan Torrente L`Or de Torrente Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Jil Sander Sun Delight Vivienne Westwood Naughty Alice