Marki » F-H » orientalne « Grupy

Rouge Cardinal Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

Rouge Cardinal Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

dymny
Rouge Cardinal Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rouge Cardinal Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rouge Cardinal marki Herve Gambs Paris to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rouge Cardinal został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, lawenda i geranium; nutami serca są kadzidło, fasolka tonka i paczula; nutami bazy są kadzidło i wanilia.

Kwiat pomarańczy Lawenda Geranium

Kadzidło Fasolka tonka Paczula

Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rouge Cardinal by Herve Gambs Paris.

Rouge Cardinal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Gambs Paris Rouge Cardinal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Gambs Paris Rouge Cardinal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rouge Cardinal marki Herve Gambs Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rouge Cardinal marki Herve Gambs Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Chanel Allure Homme Edition Blanche Marks and Spencer Shanghai Gai Mattiolo That's Amore! Lui Renee Amber Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Parfum d`Empire Wazamba Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise David & Victoria Beckham Intimately Yours Men Jeanne Arthes Sultan Homme Segreti di Lucca Elisa