Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Jardin Prive Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

Jardin Prive Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Jardin Prive Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Jardin Prive Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Jardin Prive marki Herve Gambs Paris to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jardin Prive został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i bergamotka; nutami serca są zielona herbata, bazylia i tymianek; nutami bazy są wetyweria i paczula.

Grejpfrut Mandarynka Bergamotka

Zielona herbata Bazylia Tymianek

Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin Prive by Herve Gambs Paris.

Jardin Prive Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Gambs Paris Jardin Prive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Gambs Paris Jardin Prive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin Prive marki Herve Gambs Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin Prive marki Herve Gambs Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Sergio Tacchini Feel Good Man Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Perry Ellis Perry Ellis Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Borotalco Acqua di Borotalco Pacsun Vurt Red Ayala Moriel Bon Zai CB I Hate Perfume Cedarwood Tea Rose en Bos Imithi