Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Infusion Noire Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

Infusion Noire Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
ziołowy

Infusion Noire marki Herve Gambs Paris to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Infusion Noire został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Herve Gambs. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, szałwia, lawenda, anyż gwiazdkowaty, pieprz i gałka muszkatołowa.

Cedr Szałwia Lawenda Anyż gwiazdkowaty Pieprz Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Infusion Noire by Herve Gambs Paris.

Infusion Noire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Gambs Paris Infusion Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Gambs Paris Infusion Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Infusion Noire marki Herve Gambs Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Infusion Noire marki Herve Gambs Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Oriflame Free Attitude Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Sonia Rykiel Rykiel Homme Acca Kappa White Moss Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Animale Chaleur d`Animale pour Homme Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Ayala Moriel Lovender Truefitt & Hill 1805 Skeem Tea Leaf Michel Germain Tattoo Solinotes Vanille