Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Infusion Noire Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

Infusion Noire Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
ziołowy

Infusion Noire marki Herve Gambs Paris to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Infusion Noire został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Herve Gambs. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, szałwia, lawenda, anyż gwiazdkowaty, pieprz i gałka muszkatołowa.

Cedr Szałwia Lawenda Anyż gwiazdkowaty Pieprz Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Infusion Noire by Herve Gambs Paris.

Infusion Noire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Gambs Paris Infusion Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Gambs Paris Infusion Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Infusion Noire marki Herve Gambs Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Infusion Noire marki Herve Gambs Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Caron Pour Un Homme de Caron Yves Rocher Homme Nature Van Heusen Van Heusen Gap Gap Blue No.655 For Him Aramis New West for Him Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010