Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Hotel Particulier Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

Hotel Particulier Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

Hotel Particulier Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hotel Particulier Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hotel Particulier marki Herve Gambs Paris to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hotel Particulier został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są róża i geranium; nutami serca są wanilia, drzewo sandałowe i kadzidło; nutami bazy są labdanum i paczula.

Róża Geranium

Wanilia Drzewo sandałowe Kadzidło

Labdanum Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hotel Particulier by Herve Gambs Paris.

Hotel Particulier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Gambs Paris Hotel Particulier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Gambs Paris Hotel Particulier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hotel Particulier marki Herve Gambs Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hotel Particulier marki Herve Gambs Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Santos de Cartier Serge Lutens Cedre Laura Biagiotti Sotto Voce Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Creed Bois du Portugal Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Etro Sandalo Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Sonoma Scent Studio Sienna Musk Ava Luxe Hong Kong Garden Estée Lauder Sensuous Noir The Organic Pharmacy Organic Glam Oud