Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Coeur Couronne Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
karmelowy
gorzki
Coeur Couronne Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Coeur Couronne Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Coeur Couronne marki Herve Gambs Paris to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Coeur Couronne został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są neroli, róża i jaśmin; nutą serca jest dzięgiel; nutami bazy są karmel i wanilia.

Neroli Róża Jaśmin

Dzięgiel

Karmel Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur Couronne by Herve Gambs Paris.

Coeur Couronne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Gambs Paris Coeur Couronne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Gambs Paris Coeur Couronne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur Couronne marki Herve Gambs Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur Couronne marki Herve Gambs Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Avon Extraordinary Dolce&Gabbana The One Rochas Alchimie Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Pierre Balmain La Mome Bijan Bijan Avon Far Away Sensual Embrace Mary Kay Warm Amber Houbigant Lutece Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Frances Denney Interlude