Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Bois Dahman Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

Bois Dahman Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

dymny
skórzany

Bois Dahman marki Herve Gambs Paris to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bois Dahman został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, brzoza, szafran, kadzidło, wanilia i ambra.

Drzewo sandałowe Brzoza Szafran Kadzidło Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois Dahman by Herve Gambs Paris.

Bois Dahman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Gambs Paris Bois Dahman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Gambs Paris Bois Dahman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois Dahman marki Herve Gambs Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois Dahman marki Herve Gambs Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Ultraviolet Chanel Allure Pour Homme Al-Rehab Rehab Guerlain Vol de Nuit Evasion Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Rochas Desir Pour Homme Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Rene Lezard Identite for Men Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Prada Prada Intense Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force