Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Bois Dahman Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

Bois Dahman Herve Gambs Paris dla kobiet i mężczyzn

dymny
skórzany

Bois Dahman marki Herve Gambs Paris to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bois Dahman został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, brzoza, szafran, kadzidło, wanilia i ambra.

Drzewo sandałowe Brzoza Szafran Kadzidło Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois Dahman by Herve Gambs Paris.

Bois Dahman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Herve Gambs Paris Bois Dahman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Herve Gambs Paris Bois Dahman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois Dahman marki Herve Gambs Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois Dahman marki Herve Gambs Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Davidoff Zino Davidoff Escada Escada Magnetism for Men Burberry Burberry Brit for Men Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Tom Ford Oud Wood Karl Lagerfeld Kapsule Woody Mojo Be Glamouros Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Sonoma Scent Studio Sienna Musk Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel DSH Perfumes Jitterbug for Men Lubin Itasca