Marki » F-H » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Voyage d'Hermes Parfum Hermes dla kobiet i mężczyzn

Voyage d'Hermes Parfum Hermes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 31 Miałem: 11 Chcę: 20 Ukochany zapach: 1

Voyage d'Hermes Parfum Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Voyage d'Hermes Parfum Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Voyage d'Hermes Parfum marki Hermes to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Voyage d'Hermes Parfum został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są kardamon, cytryna i przyprawy; nutami serca są róża, nuty zielone, herbata, hedione i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Kardamon Cytryna Przyprawy

Róża Nuty zielone Herbata Hedione Nuty kwiatowe

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voyage d'Hermes Parfum by Hermes.

Voyage d`Hermes

Voyage d'Hermes Parfum Recenzje Perfum

Zmienna
Zmienna

W czasie kiedy te perfumy byly lansowane akurat bylam na Teneryfie. Oczywiscie nie omieszkalam zajrzec do pobliskiej perfumerii, gdzie mila ekspedientka od razu polecila mi ten zapach. Z poczatku nie wiedzialam co o nim myslec, bo w pierwszej chwili byl po prostu mocny, ciemny, pikantny i jak dla mnie nieokreslony.

Po jakims czasie wwachiwania sie w nadgrastek zaczelo do mnie docierac cale piekno tego zapachu. Jednak wciaz nie bylam pewna czy to jest to czego chce. Wiele razy kupowalam perfumy za pierwszym podejsciem, a potem bylo rozczarowanie, wiec tym razem postanowilam dac sobie czas. 3 dni lazilam do tej perfumerii i testowalam ten zapach. W tym czasie zdarzylam sie w nim zakochac. W koncu go kupilam. Jest naprawde swietny - nowoczesny, zadziorny, dynamiczny i jednoczesnie przyjemny.

Rok pozniej kupilam buteleczke do uzupelnienia myslac, ze to perfumy, ale to bylo ewidentnie EDT, bo intensywnosc zapachu byla o wiele slabsza i ogolne wrazenie juz nie to samo.

Winfryda
Winfryda

Niesamowity zapach. Piękny i elegancki, ale nienachalny.
Otwarcie to ostra, pieprzno-trawiasta (jakby wetiwer?) nuta. Po chwili pikanteria zanika, a do głosu stopniowo dochodzą cytryna z kardamonem, a następnie nuty kwiatowe zdominowane przez różę. Całość podbita gładką mieszanką nut drzewnych i zielonej herbaty.
Kompozycja słodsza i bardziej kwiatowa w porównaniu z wytrawniejszym Voyage EDT, ale wciąż tak samo urzekająca. Osobiście wolę wersję parfum.
Uniseks, doceniany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Na pewno bardziej damski niż wersja EDT. W sumie całoroczny. Na co dzień i na okazje. Bardzo dobra trwałość.
Owacja na stojąco dla J.C. Elleny.

Marcin__
Marcin__

A ja właśnie odbieram Voyage Parfum jako cudownie kwiatową (głównie różaną), damską wersję wody toaletowej. Tyle tylko, że wcale nie odstrasza mnie to od jego noszenia, ponieważ jestem przeciwnikiem ścisłego podziału perfum na damskie/męskie.

Preferuję i wyżej cenię Parfum od EDT.

Trwałość 10-15 h, projekcja słaba do umiarkowanej.

kwiatek
kwiatek

Do Voyage Ellena dodał delikatnych róż i bliżej niezidentyfikowanego kwiecia, które to nie wpychają wersji parfum w damskie rejony bo dalej mocno czuć kardamon z herbatą i przyprawami(nowoczesny koloński sznyt Hermesa). Delikatność kwiatów w kolońskiej poduszce. Polepszył także trwałość i projekcję. Bardzo udany flanker. Wiosenna radość w butelce, tak to widzę.

Dagmy
Dagmy

Niech żyje kardamon! Niech żyją przyprawy! Viva herbata i róża!
Według mnie wersja Parfum, w przeciwieństwie do toilette, może być używana rownież zimą. Dobra trwałość i względna projekcja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Voyage d'Hermes Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Voyage d'Hermes Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voyage d'Hermes Parfum marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voyage d'Hermes Parfum marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Voyage d`Hermes Cartier Declaration Serge Lutens Fille en Aiguilles Hermes Terre d'Hermes Escentric Molecules Molecule 01 Chanel Allure Pour Homme Hermes Eau des Merveilles Gucci Gucci pour Homme Lalique Encre Noire Montale Red Vetyver Chanel Egoiste Parfum d`Empire Cuir Ottoman Loewe Loewe 7 Yves Saint Laurent M7 Nasomatto Black Afgano Christian Dior Fahrenheit Absolute Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Hermes Un Jardin Sur Le Nil Lalique Hommage a L'Homme Lalique Perles De Lalique