Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Un Jardin Sur Le Toit Hermes dla kobiet i mężczyzn

Un Jardin Sur Le Toit Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Un Jardin Sur Le Toit Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Un Jardin Sur Le Toit Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Un Jardin Sur Le Toit marki Hermes to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Un Jardin Sur Le Toit został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa, czerwone jabłko, gruszka, róża, magnolia i rozmaryn.

Trawa Czerwone jabłko Gruszka Róża Magnolia Rozmaryn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Jardin Sur Le Toit by Hermes.

Moment de Bonheur L`Eau
Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise
Enjoy

Un Jardin Sur Le Toit Recenzje Perfum

EJo
EJo

Jestem urzeczona nazwą tego ogródka, jestem urzeczona miękką, słodkawą zielonością tego bezpretensjonalnego, letniego zapachu, w którym wyczuwam również skórkę z jabłek Red Delicious, zdecydowanie dominującą nad resztą nut z piramidy zapachowej. Skórkę twardą, o specyficznym aromacie jabłek tego gatunku, przykrytą jedynie odrobinę wonią róży i magnolii. Trawa rośnie w słońcu, karłowate drzewka jabłoni na dachu - skąd tam się do diaska wzięły? - chylą ku niej obwieszone owocami gałęzie, z pochyłego dachu obok dolatuje woń róż i magnolii a nad całością czuwa lekki, wilgotnawy, paryski (a jakże) wietrzyk. Sielanka całą gębą.

Fajny ten Hermes jednym słowem. Pięknie się rozwija w tak ciepły dzień jak dzisiaj i mam wrażenie, że daje odrobinę wytchnienia, jak drzemka na dachu w cieniu jabłoni ;) Nie jestem pewna czy mogłabym go nosić, nie zmienia to jednak faktu, że jest piękny. Totalnie inny niż to, co lubię a jednak PIĘKNY.

agnieszka.baranik
agnieszka.baranik

Zdecydowany faworyt wśród ogródków. Nie do końca rozumiem zachwytu nad pionierem - Ogródkiem Nilowym - ale wiadomo, co nos to opinia :)

Zapach lekki, intrygujący, złożony - dla mnie idealny na wiosnę i lato. I tylko na te dwa miesiące.

Lubię, chętnie stosuję, ale nie należy do moich TOP3 na półce z perfumami :)

fortissimo1603
fortissimo1603

W tych perfumach nic nie jest takie jakie się wydaje. Bo trawa udaje sitowie, rozmaryn mięte, a magnolia z różą przybierają formy drobnych włosieniczników wodnych. W otwarciu zaś dominują bardzo kwaśne jabłkowe soki, które dają wrażenie cytrusowości.

Nie mogę zgodzić się z Amandą, że nie ma tutaj roślinności wodnej. Na mojej skórze tylko i wyłącznie taka występuje. Dużo wody i dużo sitowia. Bajorko z odrobiną mydlanej piany. Całość przypomina mi nieco sadzawkowe Voile Blanche od Il Profvmo , z tym że w Voile jest dużo więcej mydlin.

Woda jest też czystsza niż w V. bo przefiltrowana, aby jak nazwa wskazuje, trafić do ogrodu na dachu w środku miasta. Jeśli chodzi o nazwy, to są mało trafione bo to już kolejny ogródek, który moim zdaniem nijak ma się co do nazwy. Chciałam mieć ogród na dachu penthouse’a a dostałam przydomowy ogródek na przedmieściach z oczkiem wodnym. Gdzie obok garażu, tata myje samochód jakimś mocno pachnącym środkiem do czyszczenia.

Szkoda że wymieniony rozmaryn na mnie jest taki niemrawy, bo jak dobrze się wwącham to czuję genialny miętowy akcent przełamujący nieco całą tą monotonnie. A co do włosieniczników, to róża z magnolią są tak bardzo niewyraźne, że przybierają postać przezroczystej kwiatowo-wodnej mgiełki wplatającej się we wszystkie nuty.

Trwałość i projekcja przeciętne. Wszak to zapach na upały.
Szczerze przyznam, że mnie nie porwały, ale są w pewien sposób oryginalne. Myślę, że ten kto jeszcze nie zna, powinien się zapoznać :)

cmowate
cmowate

Na początku zniewala różą i jabłkiem, zapach jest bardzo mocny i wręcz nachalny, nie tak jak poprzednie "Ogrody", które zdobywały mój nos bogactwem. Po kilku minutach przekształca się w gruszkowo-rozmarynowy zapach; w tym momencie przypomina Elixir Des Mervellies, lecz projekcja słabnie tak, że jest wyczuwalny zaledwie przy skórze. Zdecydowanie lepszy jest Jardin Sur Le Nil.

Beata Maria
Beata Maria

'Ogród na dachu"- pomysł ciekawy nie tylko perfumeryjnie. Ta kompozycja jest ładna, podoba mi się ale nie zajęła czołowego miejsca które należy do ogródka nilowego.
Un jardin Sur Le Toit ma łagodną świeżość zroszonej trawy i zapach delikatnych kwiatów o poranku. Jabłko wypada blado przy gruszce której zapach idealnie komponuje się z pozostałymi składnikami. Rozmarynu nie wyczuwam. Te perfumy są przyjemne w noszeniu, absolutnie nieinwazyjne, dobre do noszenia w mieście i świetne w czasie wypadu na łono natury.Zapach utrzymuje się do 5 godzin(na ubraniu wyczuwalny dłużej), projekcja na długość ramion. Flakon taki jak pozostałe hermesowe propozycje ogrodów.
Podarowany przyjmę z radością, sama sobie raczej nie kupię.

amanda
amanda

Ten ogród jest wreszcie pozbawiony wszelakiego sitowia,warzyw,ale nie pozbawiony wody.
Woda z trawą cytrynową bądz zielone nuty z cytrusami,jak dla mnie stanowi to tutaj przeciętny niczym nie wyróżniający się zapach.
Jeśli ktoś lubi delikatne cytusy osadzone na zieleni, będzie zadowolony bo znajdzie lekki zapach na letnie gorące dni.

Miecia
Miecia

Testowałam tylko w perfumerii, ale zakochałam się w tym zapachu. Jest intrygujący, kwiatowy, kobiecy, piękny, szczególnie na wiosnę i lato. Na moim nadgarstku utrzymywał się przez wiele godzin, miałam wrażenie że czuję go nawet po kąpieli. Mam nadzieję że kiedyś będzie mój.

Już jest mój :) Piękny wiosenno-letni zapach. Nie czuję w nim cytrusów w ogóle. Czuję kwiaty, i to nie tylko te, które są deklarowane (róża, magnolia), czuję o wiele więcej kwiatów, jednak trudno mi je nazwać. Taka kwiatowa świeżość. I o ile na początku uważałam, że jest to zapach zdecydowanie kobiecy, po pewnym czasie stwierdziłam (i mój partner to potwierdził), że mężczyzna rzeczywiście mógłby tak pachnieć. I byłby to mężczyzna intrygujący.

Izabela
Izabela

Po ogródku Nilowym, czekałam z dużymi nadziejami na kolejne dzieło Hermesa.
Ale ogródek na dachu nie zajął takiego miejsca w moim sercu, jak jego starszy brat znad Nilu. Nuty trawiasto-owocowe mieszają się z nutami kwiatowymi magnolii i róży. Zapach zostaje zakręcony przez rozmaryn, żeby nuty ładnie się podkreślały, a nie przysłaniały.
Zapach ładny, trwały jak u Hermesa. Ale nie rzucił mnie na kolana, jak ogródek Nilowy. Może tę roślinność na dachu przy 24 Rue du Faubourg Saint-Honoré w Paryżu, gdzie ma siedzibę Hermes, spowił paryski smog i dlatego do mnie ta mieszanka nie przemawia? Nie wiem.

Ala_9
Ala_9

Trzeci z zapachów od Mikołaja:) Testowany pobieżnie w perfumerii, wpisany na listę marzeń, znaleziony pod choinką:) Zapach oryginalny, bo jak dla mnie połączenie nut trawiasto-zielonych z owocowymi jest niecodzienne i bardzo, bardzo interesujące. W tle świeża róża, dająca kwiatowo-elegancki sznyt. Zapach bardzo mi się podoba, choć nie jest tym MOIM w 100 procentach. Noszę z przyjemnością.
Flakon piękny, chociaż mam pojemnośc (niestety!) 100 ml więc w torebce jest dość ciężko.

Seth
Seth

W założeniu marki zapach uniseksualny, jednak moim zdaniem najbardziej kobiecy z „ogrodowej serii”. Oryginalnie świeży, na skórze mojej żony delikatnie ewoluuje, otwierając się aromatem przyrządzanej letnią porą białej sangrii – z dobrej Cavy oraz pierwszych jabłek i gruszek – delikatnie osłodzonego wonią kwiatów i wyciszającego się powoli w kwaskowatej, trawiasto-ziemnej woni. Niecodzienny, warsztatowy kunszt i prostota dobrej jakości składników oraz niezwykły zmysł twórcy skutkują przejrzystą, lecz spójną – nowoczesną w wyrazie i roztaczającą pogodną aurę – kompozycją o umiarkowanej projekcji i trwałości. Idealny na niezobowiązujące dzienne, wiosenne i letnie okazje. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 5; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,50.

Zakupowe okazje

HERM S Un Jardin sur le Toit 1.6 oz Eau de Toilette Spray
Sephora.com, Inc.
HERM S Un Jardin sur le Toit 3.3 oz Eau de Toilette Spray
HERM S Un Jardin sur le Toit 3.3 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Un Jardin Sur Le Toit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Un Jardin Sur Le Toit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Jardin Sur Le Toit marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Jardin Sur Le Toit marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Tom Ford Sahara Noir Hermes Un Jardin En Mediterranee Hermes Un Jardin Sur Le Nil Bottega Veneta Bottega Veneta Gucci Gucci pour Homme Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Parfum d`Empire Wazamba Serge Lutens Ambre Sultan Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Kenzo Kenzo Amour Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Yves Rocher Vanille Noire Calvin Klein Eternity Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Hermes Elixir des Merveilles Hermes Voyage d'Hermes Parfum