Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Terre d'Hermes Perspective Hermes dla mężczyzn

Terre d'Hermes Perspective Hermes dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Terre d'Hermes Perspective Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Terre d'Hermes Perspective Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Terre d'Hermes Perspective Hermes dla mężczyzn Zdjęcia

Terre d'Hermes Perspective marki Hermes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Terre d'Hermes Perspective został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są pieprz i pelargonia; nutami bazy są paczula, cedr, wetyweria i benzoes. Perfumy zawierają takie składniki, jak ananas i róża z grasse.

Pomarańcza Grejpfrut

Pieprz Pelargonia

Paczula Cedr Wetyweria Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre d'Hermes Perspective by Hermes.

Terre d'Hermes Perspective Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Terre d'Hermes Perspective, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Terre d'Hermes Perspective, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre d'Hermes Perspective marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre d'Hermes Perspective marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Christian Lacroix Tumulte pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Yohji Yamamoto Yohji Homme Hermes Un Jardin Apres la Mousson Susanne Lang Cashmere Julian Rouas Versailles Demeter Fragrance Mahogany CB I Hate Perfume Patchouli Empire Nickel Enemy Xerjoff Nio Smell Bent Lucy Fur