Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Terre d`Hermes Parfum Hermes dla mężczyzn

Terre d`Hermes Parfum Hermes dla mężczyzn

Terre d`Hermes Parfum Hermes dla mężczyzn Zdjęcia

Terre d`Hermes Parfum marki Hermes to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Terre d`Hermes Parfum został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są grejpfrut i pomarańcza; nutą serca jest flint; nutami bazy są nuty drzewne, mech dębowy i benzoes.

Grejpfrut Pomarańcza

Flint

Nuty drzewne Mech dębowy Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre d`Hermes Parfum by Hermes.

Terre d'Hermes
Red Vetyver

Terre d`Hermes Parfum Recenzje Perfum

Rysio
Rysio

Bardzo lubię ten zapach, może trochę za dużo jest w nim pomarańczy, ale ogólnie jest bardzo dobrym zapachem. Czuje w nim suchy pustynny piasek który przesypuje się przez moje palce. Jest ciepło, troszkę duszno, ale wiem że zaraz spadnie delikatny deszcz i powietrze się oczyści. Na początku wydawał się przytłaczający, ale po paru dniach używania zmieniłem zdanie. Zauważyłem także, iż Terre d'Hermes poprawia mi humor, nie wiem jak to się dzieje, ale już tak jest.
Trwałość olbrzymia, czuje go delikatnie na skórze po prysznicu po całym dniu pracy, Projekcja dobra. Jedyną wadą jest cena.

Seth
Seth

Dopracowana i pozbawiona buńczuczności oryginału, jednak w dalszym ciągu charyzmatyczna, nieco surowa i już nie mogąca odstręczać, lecz wciąż narzucająca pożądany dystans kompozycja. Na mojej skórze bardziej monolityczna, a wciąż zadziwiająca niezwykłym balansem pomiędzy budowaną akordami przestrzenią i potęgą ich brzmienia. Wydaje się to być jedną z charakterystycznych cech dzieł twórcy, eksplorującego te same obszary (Declaration, Terre, Voyage), co pomijalną czyni podnoszoną przez apologetów niesamowitą oryginalność kreacji. Łączy je również – wprawdzie subtelniejsze od wywodzącego się z dzieł Roudnitska, jednak podobnież kontrowersyjnej urody – dysonansem brzmiące cytrusowo-przyprawowe otwarcie. Kiedy w przypadku kreacji mentora Ellena, można mówić o pewnej enigmatyczności i złożoności, to trudno odnieść te określenia do dzieł jego samego, skłaniającego się raczej ku wyrafinowanemu minimalizmowi. W przypadku opisywanego, to w istocie dotychczas najbardziej udana, kolejna wariacja tego samego konceptu. Na mojej skórze, jej zwartość pozbawia otwarcie zjadliwości gorzko zaprawionych cytrusów, łagodniejszą jest dymna sugestia sypiącego skry krzemienia, jak również głębszy i bardziej miękki – dzięki użyciu cedru oraz mchu – pozostaje duet wetywerii i paczuli. Jakość użytych składników jest bardzo wysoka, całość pod względem kompozycyjnym i warsztatowym jest bardzo dobra – nie można odmówić jej swoistej szlachetności i wyczuwalnego prestiżu – skłaniając do użycia w odniesieniu do urody określenia „ bardzo interesująca” zamiast „wywołująca skrajne emocje”. Udało się zachować wysoką uniwersalność, wręcz sygnaturowość będącą już niejako domeną Ellena. Zmiany wpłynęły – podejrzewam, że taki właśnie zamysł przyświecał decydentom Hermes – na charakter i okazjonalność zapachu. Pierwowzór jest zdecydowanie przypisanym okazjom dziennym i formalnym: wiosna/lato/jesień, jednak kłócący się z nimi zaborczością. Natomiast Parfum, udanie uzupełnia spektrum dzięki mniej krzykliwej ekspozycji i nieco większej trwałości, pozostając jednym z ciekawszych zapachów minionej dekady. W skali (1-6) EDT: za kompozycję - 4; oryginalność - 5; intensywność - 5; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,50. Parfum: za kompozycję - 5; oryginalność - 5; intensywność - 4; trwałość - 5. Ocena końcowa: 4,75.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Terre d`Hermes Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Terre d`Hermes Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre d`Hermes Parfum marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre d`Hermes Parfum marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Terre d'Hermes Lalique Encre Noire Creed Aventus Gucci Gucci Pour Homme II Creed Green Irish Tweed Ralph Lauren Polo Lubin Idole Serge Lutens Ambre Sultan Yves Saint Laurent M7 Amouage Amouage Epic Man Christian Dior Fahrenheit Amouage Jubilation for Men Givenchy Givenchy Gentleman Tom Ford Tobacco Vanille Gucci Gucci pour Homme Montale Red Vetyver Bentley Bentley for Men Christian Dior Fahrenheit Le Parfum Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Chanel Egoiste