Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette Hermes dla mężczyzn

Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette Hermes dla mężczyzn

Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette Hermes dla mężczyzn Zdjęcia

Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette marki Hermes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są pieprz i geranium; nutami bazy są cedr, wetyweria, paczula i benzoes.

Pomarańcza Grejpfrut

Pieprz Geranium

Cedr Wetyweria Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette by Hermes.

Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre d`Hermes Flacon H 2016 Eau de Toilette marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cacharel Amor pour Homme L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Fresh Patchouli Pure Paul Sebastian Onyx Floris Vetiver Guerlain Habit Rouge Armoiries Avon Patrick Dempsey 2 Krigler Cosy Cedar Wood Antonio Miro Siesta Le Labo Chant De Bois Jeanne Arthes Boum Pour Homme