Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Terre d’Hermes Flacon H 2012 Hermes dla mężczyzn

Terre d’Hermes Flacon H 2012 Hermes dla mężczyzn

Terre d’Hermes Flacon H 2012 marki Hermes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Terre d’Hermes Flacon H 2012 został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są pieprz i pelargonia; nutami bazy są paczula, cedr, wetyweria i benzoes.

Pomarańcza Grejpfrut

Pieprz Pelargonia

Paczula Cedr Wetyweria Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre d’Hermes Flacon H 2012 by Hermes.

Terre d’Hermes Flacon H 2012 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Terre d’Hermes Flacon H 2012, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Terre d’Hermes Flacon H 2012, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre d’Hermes Flacon H 2012 marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre d’Hermes Flacon H 2012 marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Escada Escada Casual Friday Cereus Cereus No.11 Krizia Krizia By Kilian Straight to Heaven Coty Stetson Black Guerlain Vetiver Sport Franck Olivier Forever for Him Anya`s Garden Temple Charriol Charriol Homme Sport Parfums 06130 Cedre Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Chantecaille Vetyver