Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Miałem: 4 Chcę: 1

aldehydowy
żółtych kwiatów
Rouge Hermes Eau Delicate Hermes dla kobiet Zdjęcia

Rouge Hermes Eau Delicate marki Hermes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Rouge Hermes Eau Delicate został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Akiko Kamei. Nutami głowy są aldehydy i ylang-ylang; nutami serca są wanilia i róża; nutami bazy są labdanum, ambra i cedr.

Aldehydy Ylang-ylang

Wanilia Róża

Labdanum Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rouge Hermes Eau Delicate by Hermes.

Rouge Hermes Eau Delicate Recenzje Perfum

Ivonne
Ivonne

Jest niepowtarzalny i bardzo orginalny, nie musi się podobać....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Rouge Hermes Eau Delicate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Rouge Hermes Eau Delicate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rouge Hermes Eau Delicate marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rouge Hermes Eau Delicate marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Balenciaga Prelude Tommy Bahama Tommy Bahama Clean Clean Baby Girl Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Gres Fleur de Cabotine Sonoma Scent Studio Opal Chantal Thomass Osez-Moi! Strange Invisible Perfumes Magazine Street Gap Stay Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Prince Matchabelli New Musk Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi