Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rouge Hermes Hermes dla kobiet

Rouge Hermes Hermes dla kobiet

żółtych kwiatów
Rouge Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia Rouge Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia Rouge Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia Rouge Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia Rouge Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia

Rouge Hermes marki Hermes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Rouge Hermes został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Akiko Kamei. Nutami głowy są irys, ylang-ylang i róża; nutami serca są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i cedr; nutami bazy są przyprawy i mirt.

Irys Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Cedr

Przyprawy Mirt

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rouge Hermes by Hermes.

Parfum d`Hermes
Samsara Eau de Toilette

Rouge Hermes Recenzje Perfum

Channelka
Channelka

Przepiękne perfumy! Oryginalne! Korzenno - słodki zapach! Otulające, ale dość wyraziste i trwałe perfumy na zimę lub letni wieczór!

Pudrowy szypr – puder tutaj jest z początku wytrawny, niezbyt słodki, później pięknie się wysładza, nabiera takiej mlecznej nuty - bardzo przypomina mi wtedy Samsarę, dzięki wyraźnej obecności sandałowca.

Niestety jest słabo wyczuwalny, jedynie przy samej skórze.

Alarte
Alarte

Znalazłem w szafce mojej mamy taką dziwną czerwoną butelkę, więc wypróbowałem zawartość. Na wstępie czuję tylko tak mocny zapach mirtu z jakimiś przyprawami, że aż człowieka odrzuca. Jednak nie jest wcale tak źle - w ciągu pierwszej godziny ta pierwotna ostrość uspokaja się i zapach robi się coraz bardziej kwiatowy i sandałowy, choć mirt trwa na posterunku do końca, a potem jeszcze wyraźnie przyplątuje się cedr, więc słodko nie jest ani przez chwilę. Jeżeli jakiś zapach można nazwać gorzko-kwiatowym, to jest to właśnie Rouge Hermesa.
Dla mnie ten zapach jako typowo damski jest trochę dziwny (nawet zaliczyłbym go do unisexów), ale sądzę, że może się podobać paniom, które nie lubią słodkości w swoich perfumach.
Projekcja nieco poniżej średniej; trwałość duża - choć to tylko edt, trzyma jak nic prawie 8 godzin.

Rouge Hermes by Hermes 3.50 out of 5 based on 11 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Rouge Hermes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Rouge Hermes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rouge Hermes marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rouge Hermes marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sisley Eau du Soir Hermes Elixir des Merveilles Givenchy Ysatis Chanel Chanel N°5 Rochas Byzance Chanel Coco Eau de Parfum Sisley Soir de Lune Cartier La Panthere Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Dune Lancome Magie Noire Cacharel LouLou Christian Dior Poison Chanel Coco Noir Paco Rabanne Metal Jesus Del Pozo Duende Christian Dior Diorissimo Yves Saint Laurent La Collection Nu Chanel Chance Eau de Toilette Cerruti Image Woman