Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose Amazone Hermes dla kobiet

Rose Amazone Hermes dla kobiet

Rose Amazone Hermes dla kobiet Zdjęcia Rose Amazone Hermes dla kobiet Zdjęcia

Rose Amazone marki Hermes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rose Amazone został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, mandarynka, grejpfrut, liść czarnej porzeczki i czerwona porzeczka; nutami serca są malina, jeżyna, róża i nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, wanilia i nuty drzewne.

Cytryna Bergamotka Mandarynka Grejpfrut Liść czarnej porzeczki Czerwona porzeczka

Malina Jeżyna Róża Nuty kwiatowe

Ambra Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Amazone by Hermes.

L'Ombre Dans L'Eau
Enjoy

Rose Amazone Recenzje Perfum

milenam
milenam

Jeśli zrobionoby mi test w ciemno zgadłabym bez pudła kto jest autorem tego zapachu ;) Rose Amazone powinien być wg mnie jednym z Ogródków, gdyż ma z nimi wiele wspólnego. Jest to zapach bardzo zielony, dosłowny i świeży w ten niepowtarzalny sposób dostępny jedynie u Hermesa. W otwarciu faktycznie czuć bardzo wyraźnie roztarty w palcach liść czarnej porzeczki, dalej czuję również bluszcz. Po chwili pojawiają się akcenty kwiatowe, głównie dojrzała ogrodowa róża, i coś co bym określiła jako nuta kremu nivea, która dodaje miłej miękkości i przytulności w bazie. Ogólnie zapach bardzo to bardzo udane połączenie rześkości poranka i otulającej pudrowości kobiecej toalety.

gardenia
gardenia

Cierpka, SOCZYSTA, kwaskowa, krzaczasta, "ciemnozielonoliściowa", dzikoogrodowa, owocowa, słodka naturalnymi sokami nie cukrem białym, czy brązowym - porzeczka czarna, zagajnik dziki, ogród przyjazny ptakom i okolicznym zwierzętom - chwasty, zielsko i niezebrane owoce służą pokarmem zimą czy w chłodne dni.
Jest i róża, pąsowa, znosi z godnością to trochę zdziczałe towarzystwo, ustępuje miejsca czarnej porzeczce i jej trójkątnym ciemnozielonym liściom ale wie, że to ona jest przecież królową, a krzak dorodnej porzeczki jest jej wiernym rozrośniętym trochę za bardzo ale oddanym sługą, a właściciel tego ogrodu to Pan Ellena, więc ona mu wybacza łaskawie.
Czuję na sobie ok. 4, 5 godzin, a chciałabym być cały czas zatopiona po uszy w tym porzeczkowo - różanym zagajniku...
Rose Amazone odbieram jako elegancję natury dotkniętej ręką człowieka, który ją szanuje, rozumie i tworzy z nią rodzaj szczęśliwej spokojnej symbiozy.
Porzeczka przypomina mi nieco tę z So Pretty Cartiera, tu jest jednak lżejsza, słodsza i nie tak szyprowa.
Polecam wielbicielom czarodziejskich ogrodów :)

Rose Amazone by Hermes 3.50 out of 5 based on 10 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Rose Amazone, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Rose Amazone, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Amazone marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Amazone marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin En Mediterranee Versace Versense Tom Ford Velvet Orchid Hermes Le Jardin de Monsieur Li Bottega Veneta Bottega Veneta Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Pierre Balmain Extatic Intense Gold Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Tom Ford Jasmin Rouge Serge Lutens Sa Majeste la Rose Narciso Rodriguez Narciso Pierre Balmain Ivoire Memo Irish Leather Burberry My Burberry Balenciaga Rosabotanica Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Hermes Voyage d'Hermes Parfum Hermes Jour d'Hermes The Different Company Sublime Balkiss