Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Rocabar Hermes dla mężczyzn

Rocabar Hermes dla mężczyzn

Mam: 11 Miałem: 2 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

Rocabar Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Rocabar Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Rocabar Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Rocabar Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Rocabar Hermes dla mężczyzn Zdjęcia

Rocabar marki Hermes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Rocabar został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gilles Romey. Nutami głowy są kolendra, jałowiec, esencja cedrowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), fiołek, włoski cyprys, cedr i kardamon; nutami bazy są paczula, benzoes, mech dębowy, balsam kanadyjski i wanilia.

Kolendra Jałowiec Esencja cedrowa Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Fiołek Włoski cyprys Cedr Kardamon

Paczula Benzoes mech dębowy Balsam kanadyjski Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rocabar by Hermes.

Rocabar Recenzje Perfum

feelhot
feelhot

Czy tylko mam wrażenie czy też niektóre recenzje znikają, także stąd-nie wiem dlaczego.

Niektórzy pisali o tym zapachu, iż czuć w nim zapach dymu-nie rozumiem tego, jakiego dymu,jakiej wytrawności? Pozwólcie że opowiem Wam moją historię:)
Kocham wszystkie zielone-zółte zapachy-cytryny-lemonki-grapefruity-absolutnie kocham bergamotkę i yuzu. Kocham też zapachy wodne jak też z dodatkiem zapachów drzewnych i ziołowych jak L'Eau D'Issey Issey Miyake lub Echo albo nawet Crave. Pewnego dnia gdy robiłem zakupy perfum w Andorze-było to dobre 25lat temu -i kupowałem masę zapachów ekspedientka dała mi kilka próbek-jedną z nich była mała spray 1 ml od Rocabar Hermes.
Myślałem, że to będzie okropne i nie będę tego lubiał bo to takie męskie, mocne i cieżkie będzie i przecież nigdy czegoś takiego nie wąchałem. Spróbowałem tego na skórze z pewną dozą wątpliwości - i w pierwszej sekundzie poczułem, że jest to o wiele za silne jak dla mnie. Zapach wsiąkł w moją skórę i nagle oszalałem! Zupełnie straciłem poczucie rozsądku, oszalałem od tego zapachu. Traciłem rozum czując ten zapach, myślałem jednocześnie o wszystkim co się wiązało z tym zapachem, o muzyce, o szalonym wirze w klubie, o miłosci i lataniu, nic nigdy nie wywarło na mnie tak narkotycznego wpływu jak te perfumy. Czułem później, że ten zapach wprawia ludzi wokół mnie w dziwny nastrój, że podobam się każdemu kto obok mnie stanie i poczuje mój zapach, bo zapach ten już stał się moim zapachem - niezależnie od płci osoby, która go poczuła. Ten zapach był SZALONY! Tak silny, tak drzewny, tak przyprawowy, tak wiele jałowca, beznoinów pomieszanych z bergamotką, bez żadnego zapachu skóry czy dymu wędzenia, którego nie cierpię, czyste przyprawy z Indii, i coś niesamowitego w sercu zapachu, coś co cię wciąga i bez czego nie możesz żyć, coś co powoduje że wariujesz i czujesz niesamowitą energię, szczęście i to, że chce się żyć!

Znalazłem ciężki i bogaty zapach, w którym się zakochałem.

ROCABAR IS AN INSTANT LOVE AND PASSION, PASSION OF LIFE, VIBRATIONS OF SEX, WORM OF BODY YOU WANNA BE AND YOU WANNA HUG, it will become your friend!
I odkryłem, że wystarczy dosłownie jedna kropla na skórze aby sprawić wrażenie.
Później na jakiś czas zapach zniknął, zaprzestano produkcji, aby powrócić już w nowym flakonie. Dawniej w płaskiej, prostokątnej butelce woda toaletowa miała stężenie i siłe zapachu większą niż niektóre wody perfumowane. W nowej butelce jak inne Ogrody - Gardens of..by Hermes zapach nie jest już tak odurzajaco silny, nadal jest to ten sam zapach, jednak teraz to czuć, że jest to woda toaletowa. Nadal kocham ten zapach, bardzo trudno jest go znaleźć, znikł nawet ze sklepów na lotniskach, można jeszcze dostać w Harrods w butiku Hermesa, no ale to wycieczka do sklepu i dodatkowy wydatek Ł7,- na metro, ale warto:) A ceny też się zmieniły, bo kiedyś kupowałem go za Ł40,- później za Ł60,- a teraz to juz wydatek rzędu Ł80,- czyli jeśli kupujecie gdzieś taniej niż Ł100,- to ryzykujecie natknięcie się na koszmarną podróbkę.
Jeśli znajdziecie gdziekolwiek płaską butelkę ze starym zapachem kupujcie od razu, jeśli będzie to juz tylko nowa butelka-trudno-ale też kupcie-warto! Niestety na stronie Hermes nie ma już słowa o tym zapachu, nie można zamówić on-line, więc chyba niestety będzie to co z innymi cudami: discontinued:(

Alarte
Alarte

Mam resztkę w takiej kwadratowej butelce, jaką opisuje recenzentka poniżej i używam oszczędnie, bo zapach jest bardzo dobry, ale te kwadratowe butelki jakoś poznikały z rynku.
W tych perfumach królują "choinki", głównie ta kanadyjska i cyprys, ale są też przyprawy i wyraźny kwiat goździka, do którego mam wielką słabość w zapachach męskich i damskich.
Zapach jak najbardziej nadaje się do pracy, bo choć jest wyrazisty, trzyma się dość blisko właściciela, a wytrzymuje z tym właścicielem ponad 10 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Rocabar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Rocabar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rocabar marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rocabar marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Cacharel Cacharel Pour Homme Chanel Egoiste Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Amouage Amouage Epic Man Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Nasomatto Black Afgano Lubin Idole Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Givenchy Givenchy Gentleman Guerlain Vetiver Olivier Durbano Black Tourmaline Montale Red Vetyver Yves Saint Laurent M7 Gucci Envy for Men Bentley Bentley for Men Intense Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon