Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Parfum d`Hermes Hermes dla kobiet

Parfum d`Hermes Hermes dla kobiet

dymny
Parfum d`Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia

Parfum d`Hermes marki Hermes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Parfum d`Hermes został wydany w 1984 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Akiko Kamei. Nutami głowy są aldehydy, galbanum, hiacynt i bergamotka; nutami serca są irys, ylang-ylang, róża bułgarska i egipski jaśmin; nutami bazy są przyprawy, drzewo sandałowe, ambra, wanilia, wetyweria, kadzidło, cedr i mirra.

Aldehydy Galbanum Hiacynt Bergamotka

Irys Ylang-ylang Róża bułgarska Egipski jaśmin

Przyprawy Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Wetyweria Kadzidło Cedr Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum d`Hermes by Hermes.

Rouge Hermes

Parfum d`Hermes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Parfum d`Hermes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Parfum d`Hermes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum d`Hermes marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum d`Hermes marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Givenchy Givenchy III Montana Montana Mood Sexy Christian Dior Dior Dior Carven Ma Griffe Leonard Tamango Penhaligon`s Victorian Posy Keiko Mecheri Iris Pourpre Avon U by Ungaro Fever Trussardi Fresh Illume Happiology Sunshower Jean Patou Caline