Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Parfum d`Hermes Hermes dla kobiet

Parfum d`Hermes Hermes dla kobiet

dymny
Parfum d`Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia

Parfum d`Hermes marki Hermes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Parfum d`Hermes został wydany w 1984 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Akiko Kamei. Nutami głowy są aldehydy, galbanum, hiacynt i bergamotka; nutami serca są irys, ylang-ylang, róża bułgarska i egipski jaśmin; nutami bazy są przyprawy, drzewo sandałowe, ambra, wanilia, wetyweria, kadzidło, cedr i mirra.

Aldehydy Galbanum Hiacynt Bergamotka

Irys Ylang-ylang Róża bułgarska Egipski jaśmin

Przyprawy Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Wetyweria Kadzidło Cedr Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum d`Hermes by Hermes.

Rouge Hermes

Parfum d`Hermes Recenzje Perfum

Parfum d`Hermes by Hermes 4.67 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Parfum d`Hermes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Parfum d`Hermes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum d`Hermes marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum d`Hermes marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Lancetti Etre Special Edition II Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Carven Monsieur Carven Gucci L'Arte di Gucci Jean Patou Adieu Sagesse Luciano Soprani Strass Weil Weil De Weil Giorgio Valenti Rose Noire Absolue The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom