Marki » F-H » orientalne « Grupy

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Hermes dla kobiet

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Hermes dla kobiet

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector marki Hermes to orientalne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, labdanum, wanilia i paczula.

Ambra Labdanum Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes.

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Fendi Asja Fendi Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Tous Tous Man Caron Bellodgia Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Guerlain Spiritueuse Double Vanille Escentric Molecules Molecule 02 Anne Pliska Anne Pliska Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Tonino Lamborghini Mitico Stephanie de Saint-Aignan Berberiades