Marki » F-H » « Grupy

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes dla kobiet

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes dla kobiet

skórzany
Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia

Kelly Caleche Eau de Parfum marki Hermes to perfumy dla kobiet. Kelly Caleche Eau de Parfum został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, róża, fiołek, wanilia, mimoza, irys i tuberoza.

Skóra Róża Fiołek Wanilia Mimoza Irys Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kelly Caleche Eau de Parfum by Hermes.

French Leather

Kelly Caleche Eau de Parfum Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Ktoś porównywał ten zapach do Bottegi Venety i dziwił sie, że nie jest - w porównaniu z nią - specjalnie popularny. Moim zdaniem, jeśli tak to wyglada, to nie bez przyczyny. A przyczyna jest taka, że Hermes mało jednak BV przypomina. Przede wszystkim nie czuję w nim owej skórzanej nuty, którą się tak chwali, a która jest w BV bardzo wyraźna. W Kelly Caleche: nic, zero, nul. Zapach drażni mój nos jakąś nutą słodko-ostrą, jakby ziołową, kojarząca mi sie z figą i z... Caligną L'artisana. To nuta dziwna, niestety niezbyt przyjemna i absolutnie nie jest to skóra. Siodło? No jednak nie. Kilkakrotne testy za każdym razem wykazywały to samo. Trwałość przeciętna.

magdala
magdala

Tę recenzję dedykuję eli812, dzięki której uprzejmości, mogłam poznać ten zapach. Elu, wybacz.
Pisać, czy nie pisać, oto jest pytanie.No bo po co komu anty-recenzje, kiedy nie to pH, poglądy, pochodzenie i takie tam, wiadomo zapach nie dla wszystkich.Dla mnie na pewno nie.I nawet wiem dlaczego - bo ja jestem taka inteligencja(chyba) pracująca z proletariackimi korzeniami, a to moje miłe, zapach wielkiej francuskiej perfumeryi jest -Hermes (czyt. erme). I dał mi popalić, gołodupcowi bez herbu, pachnąc na mnie za karę - UWAGA - jak najprawdziwsza kostka toaletowa do kibla. Nie, to nie jest żadna przenośnia, hiberbola czy coś. Słowo honoru, ja mam taki wkład w kibelku, i jak leży jeszcze nie rozpakowany to taki zapaszek z niego dochodzi. W sumie to całkiem ładny, jak ktoś lubi pachnieć w miarę wysprzątana toaletą. Linie zapachowe - piękne, wyraźne i aż dwie- głowa - kostka zapachowa świeża trawka, baza - kostka zapachowa świeża cytrynka. W środku nic nie pachniało, bo i po co, jak trawa z cytrynką zabiją każdą woń. Ni i wyszło na forum, żem cham ka i we krwi coś dziwnego mi płynie, no bo jak to możliwe,że wszystkim tak pięknie, subtelnie, radośnie, a tylko mi kibelek, zielone i żółte ręczniczki, i pachnący papier do ...

ela812
ela812

Im jestem starsza, tym częściej zdarzają mi się chwile z prawdziwym uczuciem szczęścia. Takim bez powodu :-)
Pewnie niejedna osoba puka się w tym momencie w czoło lub też rysuje na nim palcem symboliczne kółeczko (że niby mam hopla z przerzutką:-)))) Ale zwyczajnie dopada mnie czasem poczucie niekłamanego szczęścia. A poprzedza je zwykle (coś jak "aura" migrenę) przebłysk myśli "Jakie życie jest piękne!". W takich chwilach jeszcze bardziej kocham świat i wszystko wydaje mi się możliwe.
Gdybym miała ubrać te chwile w jakiś zapach, byłby to właśnie Kelly Caleche. Eteryczny, świetlisty i przestrzenny. Radosny, jak promienie słońca, które przeświecając między budynkami miasta, tworzą na murach ciepłe wesołe łaty i wdzierają się do wnętrza tramwaju, łaskocząc jadących nim ludzi. Wszechogarniające poczucie szczęścia i błogość.
Nie rozbierajcie tego zapachu na nuty, nie mierzcie, którego składnika jest więcej, a którego mniej. Szczęścia nie mierzy się miarką.
Takich chwil szczęścia i zachwytu zarówno sobie, jak i Wam życzę jak najwięcej...

Edi
Edi

Delikatny i bliskoskórny zapach na jesienne poranki. Wyczuwam różę mało słodką, taką lekko podsuszoną jak bukiet róż stojący na stole. Jest też delikarny beżowy zamsz lekko otulający szyję. Lekko wybija się fiołek. Ogólnie piękny zapach dla mnie jednak zbyt mało wyczuwalny i jedynie bliskoskórny.

Zapach ładny - ale skóry to ja tam nie czuję za grosz, no może coś w rodzaju bardzo delikatnego zamszu.

To przede wszystkim cytrusy zmieszane z kwiatami i ta mieszanka bardzo przypomina mi zapach frezji, których bezskutecznie poszukuję w perfumach. Później pojawia się delikatny obłoczek pudru.

Niestety - trwałość jest kiepska - trzyma się skóry może ze 4 godziny.

germanita
germanita

czy warta skóra za wyprawkę?... CHYBA WARTA!
WARTA: bo przypomina krągły pośladek opięty skórzanymi spodniami, siedzący na extra ścigaczu...
a CHYBA: bo może ten pośladek może być własnością - z całym szacunkiem - szpakowatego brodatego harleyowca...;)heheeh

ja tu jednak widzę młodą jakże krągłą lalkę, która ma nie lada fantazję;)

Izabela
Izabela

Mega kobiecy, elegancki, uzależniający. Piękne, kwiatowe, różane, na końcu podszyte zamszem. Trwałość jak u Hermesa - na 5. Dla mnie tak pachnie elegancja. Jak piękna, nowa torebka z dobrej skóry. Działa jak aromoterapia. Flakon przepiękny, tak samo jak zapach - stonowany, nie krzykliwy, a jednocześnie piękny. Wszystko dopasowane, przemyślane. Zapach często na mnie komplementowany.

Kelly Caleche Eau de Parfum by Hermes 3.60 out of 5 based on 49 ratings and 7 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kelly Caleche Eau de Parfum marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kelly Caleche Eau de Parfum marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Hermes Kelly Caleche Balenciaga Balenciaga L`Essence Fendi Fendi Theorema Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Un Jardin Sur Le Nil Hermes L’Ambre des Merveilles Donna Karan Black Cashmere Hermes Un Jardin En Mediterranee Hermes Jour d'Hermes Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Serge Lutens Fille en Aiguilles Michal Szulc Sale Perfume 01 Christian Dior Dune Hermes Elixir des Merveilles Hermes Eau des Merveilles The Different Company Sublime Balkiss Chanel Chanel N°5 Cartier Baiser Vole L`Artisan Parfumeur Timbuktu