Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Jour d`Hermes Parfum Hermes dla kobiet

Jour d`Hermes Parfum Hermes dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

wodny
Jour d`Hermes Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia Jour d`Hermes Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia

Jour d`Hermes Parfum marki Hermes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jour d`Hermes Parfum został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytryna, grejpfrut i nuty wodne; nutami serca są gardenia, groszek pachnący, nuty zielone i białe kwiaty; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Cytryna Grejpfrut Nuty wodne

Gardenia Groszek pachnący Nuty zielone Białe kwiaty

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jour d`Hermes Parfum by Hermes.

Jour d'Hermes

Jour d`Hermes Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Jour d`Hermes Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Jour d`Hermes Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jour d`Hermes Parfum marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jour d`Hermes Parfum marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Borsari Violetta di Parma Guerlain Cruel Gardenia Hilde Soliani Ti Amo: Margherita Creed Imperatrice Eugenie L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Demeter Fragrance Jasmine Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Tsi-La Organic Misaki D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Blue Q Miso Pretty Henri Bendel Rare Mimosa Tammie Garr Royalty