Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Jour d`Hermes Parfum Hermes dla kobiet

Jour d`Hermes Parfum Hermes dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

wodny
Jour d`Hermes Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia Jour d`Hermes Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia

Jour d`Hermes Parfum marki Hermes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jour d`Hermes Parfum został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytryna, grejpfrut i nuty wodne; nutami serca są gardenia, groszek pachnący, nuty zielone i białe kwiaty; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Cytryna Grejpfrut Nuty wodne

Gardenia Groszek pachnący Nuty zielone Białe kwiaty

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jour d`Hermes Parfum by Hermes.

Jour d'Hermes

Jour d`Hermes Parfum Recenzje Perfum

Jour d`Hermes Parfum by Hermes 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Jour d`Hermes Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Jour d`Hermes Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jour d`Hermes Parfum marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jour d`Hermes Parfum marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Annick Goutal Le Muguet Marks and Spencer Infusion Salvador Dali Angelic Pink L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Nina Ricci L`Air du Temps Noel Perfumer`s Workshop Samba Star Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 12 Marilyn Miglin Four White Flowers