Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Jour d’Hermes Gardenia  Hermes dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1 Chcę: 7 Ukochany zapach: 1

tuberozowy
Jour d’Hermes Gardenia  Hermes dla kobiet Zdjęcia

Jour d’Hermes Gardenia marki Hermes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jour d’Hermes Gardenia został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, tuberoza, róża, jaśmin i cytrusy.

Gardenia Tuberoza Róża Jaśmin Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jour d’Hermes Gardenia by Hermes.

Jour d’Hermes Gardenia Recenzje Perfum

MarleenM
MarleenM

Gardenia mnie dziś zabiła. Uwielbiam jour i jour absolu, więc zaaplikowałam gardenię w ciemno, globalnie. I umarłam. Udusiła mnie i jak to bywa z nietrafionymi zapachami trwałość okazała się oporna na wodę i mydło. Dla mnie duszàcy killer. Nie kupować bez przetestowania.

mamigora
mamigora

Celebrytka Gardenia na czerwony dywan zamiast szpilek włożyła trampki i zasuwa przed siebie nie bacząc, że zgromadzeni wielbiciele chcą jej się przyjrzeć z bliska i westchnąć z zachwytu. Rozpędziła się jak olimpijka, ledwo można ją musnąć, a co dopiero uchwycić. Mimo wszystko, jej szybki przemarsz pozostawia subtelny powiew przypominający, że była obecna na ceremonii otwarcia.
Gardenia jako główna bohaterka zaślubin to znowu
kapryśna, uciekająca panna młoda. Potrafi się skrzętnie ukryć za woalem innych kwiatów, delikatnie o sobie przypominając od czasu do czasu, jakby pytała szeptem - kochasz mnie i akceptujesz w 100%, czy podobam ci się tylko z tym bukiecikiem narcyzów i jaśminu w ręku? A jeśli stanę się cierpką jak cytryna żoną, to wypijesz sok bez mrugnięcia czy wylejesz z domu?
Na początku nie rozumiałam tej kobiety, taka kurcze ładna, słodka i powabna, a irytująco sie przekomarza, wodzi za nos a potem wywija numer i znika. Jesli mimo wszystko zapragniesz tej upojnej, miodowej słodyczy może w końcu zaufa i przylgnie do skóry oddając swe ciepło.
Nawet mi się podoba, ale za mało by pokochać ...zbyt ulotna, niestabilna i kapryśna. Pod koniec czuć mocno bazę z reszty "dni" Hermesa, widać pokrewieństwo, ale niestety nie w trwałości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Jour d’Hermes Gardenia , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Jour d’Hermes Gardenia , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jour d’Hermes Gardenia marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jour d’Hermes Gardenia marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Jour d`Hermes Absolu Calvin Klein Beauty Hermes Jour d'Hermes Cacharel Catch...Me Lancome La Vie Est Belle L’Absolu Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Hermes Bel Ami Vetiver Guerlain Coriolan L`Artisan Parfumeur Bois Farine Lancome La Nuit Tresor Christian Dior Pure Poison Molinard Habanita L'Esprit Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Chanel Allure Sensuelle Lancome Tresor Midnight Rose Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Estée Lauder Sensuous Noir Jean Paul Gaultier Classique