Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Jour d'Hermes Hermes dla kobiet

wodny
Jour d'Hermes Hermes dla kobiet Filmy
Jour d'Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia Jour d'Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia Jour d'Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia Jour d'Hermes Hermes dla kobiet Zdjęcia

Jour d'Hermes marki Hermes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jour d'Hermes został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna i nuty wodne; nutami serca są gardenia, groszek pachnący, nuty zielone i białe kwiaty; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Grejpfrut Cytryna Nuty wodne

Gardenia Groszek pachnący Nuty zielone Białe kwiaty

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jour d'Hermes by Hermes.

Max Mara
Jour d`Hermes Parfum

Jour d'Hermes Recenzje Perfum

Lara_Idalia
Lara_Idalia

Miałam okazje niedawno testować ten zapach. Tak sobie pomyślałam, troche na przekór, ponieważ jego rześkie owocowe nuty wskazują na zapach letni, użyć go w grudniu i to na wigilię! :)W końcu mnie cytrusy, a szczególnie cytryny, pomarańcze kojarzą się właśnie z zimowym sezonem. Na pewno jest to zapach, któremu trzeba dać chwilę, oswoić tę cytrusową ostrość, co jednak ważne, ta kwaskowatość jest specyficzna, wytrawna, na pewno nie kojarząca się z odświeżaczem powietrza. Oczami wyobraźni widzę Sycylię, kosze pełne jeszcze niedojrzałych cytrusów, kobietę typową Włoszkę w białej, przewiewnej sukience, w stylu Bianci Balti z reklam Dolce&Gabbana :) Dosyć intensywnie wyczuwam nuty zielone, nadające charakterystycznego cierpkiego aromatu. Jest to ciekawa, wyróżniająca się propozycja, jeszce nigdy nie poczułam go u nikogo na ulicy, więc dodatkowym atutem jest oryginalność. Polecam chociaż do przetestowania.

Sylwia74
Sylwia74

Niestety nie polubiliśmy się. Na szczęście
kupiłam miniaturkę 12,5 ml. Przeczuwałam, że nie będzie to moja miłość bo kocham perfumy słodkie i ciężkie ale postanowiłam spróbować czegoś świeższego na nadchodzącą wiosnę. Dwa dni dawałam mu szansę ale niestety. Zapach cierpki, kwiatowy taki nijaki. Nie rozwija się zupełnie. Nie tak wyobrażałam sobie zapach od Hermesa. Podarowałam mamie. Jedynie co mnie urzekło to flakonik. Ciężki i prześliczny mimo, że to miniaturka ale zawartość nie powala.

Edi
Edi

Bardzo długo i intensywnie pachnące perfumy. Zapach zmienia się w czasie, ale na ubraniach trwa niemiłosiernie długo. Dający poczucie słońca i ciepła - dla mnie chyba zbyt mdły i skręcający w stronę dusznego. Wybija się woń jaśminu z bukietów majowych stojących w zbyt gorących pokojach oraz gardenii słodko kręcącej w nosie. Nie wiem jeszcze czy kochać czy tylko machnąć ręką i zapomnieć. Kończy się jak Pure Poison a ja dalej na rozdrożu.

dotpsot
dotpsot

Z góry przepraszam zakochanych w zapachu. Niestety, nie zostałam jego fanką. Wręcz przeciwnie, robiłam wszystko aby się go pozbyć. Na moje nieszczęście utrzymywał się dość długo. Na mojej skórze przypominały coś niesamowicie kwaśnego - zepsutego. Dodatkowo, może to niestosowne tak komentować "dzieło" marki Hermes, ale po jakimś czasie czułam się jak oblana moczem. Żadnych kwiatów, żadnych ogrodów... Tylko uryna. Całe szczęście, że nie skusiłam się w ciemno kupić ich po okazyjnej cenie. Nie polecam zakupu bez sprawdzenia na sobie!

fiorimi
fiorimi

Jour d'Hermes jest zapachem dla wyjątkowo cierpliwych. Potrzebuje bardzo dużo czasu żeby się ułożyć .
Cytrynowo - grejpfrutowy początek z którego co jakiś czas uwalnia się mydlana nuta nieszczególnie zachwyca, jednak po godzinie następuje spektakularny zwrot akcji . Zupełnie znikają dotychczasowe nuty a na ich miejscu pojawia się upajający zapach soczystej, zroszonej zieleni i tak sobie cudownie trwa przez następne 2 godziny. Po tym czasie delikatnie się wysładza i tu właśnie następuje coś co spowodowało że pokochałam ten zapach do szaleństwa. Otóż zapach wgryza się w skórę i odnosi się wrażenie że staje się naszą integralną częścią .
W tym właśnie momencie przestaje się pachnieć Jour d'Hermes... zaczyna się nim być.
Robi się osobisty i wyjątkowo intymny.
Jour d'Hermes jest zapachem zdecydowanie bliskoskórnym. Początkowe nuty powodują że nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych świeżych zapachów jednak jeśli starczy Ci cierpliwości i przetrwasz pierwsze akordy odkryje przed Tobą prawdziwą głębię doznań.
Ja czuje się wciąż jeszcze oszołomiona i chyba powoli zaczynam się uzależniać bo już nie wyobrażam sobie nocy bez niego. Pędzę więc uperfumować poduszkę ;)

AlexGGS
AlexGGS

Początek miły, ale potem na mnie robi się za bardzo cytrynowy. Ale taką chemiczną cytryną. Niestety. A flakon boski!

Maverick
Maverick

W Jour d'Hermes wyczuwam cos czego w nim nie ma :) Dla mnie jest to zapach swiezych, przelamanych galazek rabarbaru. Te perfumy sa absolutnie cudne, pieknie zrobione, wszystko ma w nich sens, sa swieze, odrobine cytrusowe i przede wszystkim z klasa. Zachwycam sie nimi baaardzo!!!

Beata Maria
Beata Maria

czytam te opinie, czytam i niestety jeszcze glosu definitywnie zabrać nie mogę ponieważ opieram się tylko na odrobinie podebranej bratowej. jednak zdecydowanie CHCĘ MIEĆ. Bardzo mi przypadl do gustu. Globalnie wypowiem się jak uż miec będę. Sliczny flakon.

illy
illy

bardzo chciałam żeby zapach mi sie spodobał ale pierwszy test w perfumerii wykazał, że nie ma szans. Zielono mi i kwaśno tak mogę go określić i zapach w tym kolorze trwał i trwał , teraz jak sprawdzam na nadgarstku po 4 godz czuje te kwiaty i są ładne ale to za długo by czekać na coś miłego. Czekam natomiast na wersję Absolu , jeszcze jej nie ma w moich rejonach . Czekam z nadzieją na morelowe ciepło w składzie. Kolor herbaciany mówi mi że będzie z tego miłość.

xenia012
xenia012

Odkąd się pojawił w perfumerii byłam bardzo ciekawa tego zapachu.Pierwsze testy...zachwyt... i dzięki miłej Pani z Douglasa 5ml perfumetka Jour d'Hermes była moja.
Moim zdaniem ma coś wspólnego z Ogródkiem Śródziemnomorskim-moim ulubionym więc musiał mi się spodobać.Z tym że Jour d'Hermes jest bardziej kwiatowy choć figę też wyczuwam.Na początku są delikatnie wyczuwalne cytrusy,potem kwiaty-bukiet ogrodowych kwiatów,słodka gruszka,jaśmin a to wszystko okraszone mleczno - drzewną nutą.Bardzo harmonijna kompozycja,optymistyczna i słoneczna,bardziej zmysłowa i kobieca niż Ogródki.Bardzo ładnie się rozwija na skórze uwalniając kolejne nuty zapachowe,jest wielowymiarowy.
Wiele czytałam o tym zapachu...: a to że zupa jarzynowa,a to że seler i rozgotowana marchewka...cóż każdy nos czuje po swojemu,a siła sugestii potrafi obrzydzić najlepsze perfumy.
Ja przytoczę zdanie opisujące te perfumy,z którym najbardziej się zgadzam: "Jour d'Hermes jest kompleksowym, całościowym wyobrażeniem rośliny: z jej kwiatami, liśćmi i korzeniami zatopionymi w mleku"
Myślę,że najlepiej będzie się go nosiło w piękny,słoneczny,wiosenny dzień.

oksytocyna
oksytocyna

Wypowiem się, w razie gdyby ktoś się zniechęcił - dla mnie na przykład Jour d'Hermes NIE przypomina ogródka nilowego. Ogródki są charakterystycznie, warzywnie zakłócone - tutaj tego absolutnie nie ma. Jour jest łatwiejszy, wyłącznie kwaskowato-kwiatowy. Gdyby to nie był Hermes, może bardziej by mnie zachwycił, a tak to jest mało ciekawy, płytki i niezobowiązujący.

kpnz
kpnz

Zgadzam się. Wypisz wymaluj - ogródek nilowy. Do niego dodano trochę więcej cytrusów i białe świetliste kwiaty. Zapach jest powtórką z rozrywki, a myślałam, że będzie to coś kompletnie nowego. Jak ktoś jest bezwzględnym fanem Hermes'a może być zadowolony, ale nie jest to nic nowego i odkrywczego.

vertigo
vertigo

Początek - Ogródek Nilowy. Świeżo, soczyście, zielono-warzywnie-owocowo. Przypomina mi zapach korzeni roślin, które składają się na szuwary ;)
Dalej - dużo wodnych kwiatów, czuję lotos, lilię wodną, oraz kwiatów biało-dusznych i gorzkich: lilia, kwiat pomarańczy, może neroli.
Czyli prawie wszystkie kwiaty, za którymi nie przepadam.
Koniec - znów Ogródek Nilowy, na czystym piżmie.

Elegancki, szlachetny, dojrzały, promieniejący kobiecością i świadomością swojej wartości.

Mnie to na szczęście nie zachwyca... Bo cena duża, nawet jak na markę Hermes.

Izabela
Izabela

Trafiłam dzisiaj to cudo na półeczce z nowościami. Pierwsze skojarzenie to Celine Dion Sensational.
Nie ma jeszcze podanych nut, więc nie mogę sprawdzić.
Te perfumy dla mnie to czysty orgazm. Taka orgia kwiatów.
Czytałam, że Jean-Claude Ellena powiedział, że to takie perfumy, w których każdy odnajdzie inny kwiat.
Mistrzostwo absolutne kompozycji. Zasłużone brawa dla Twórcy.
Zapach w stylu wspaniałego Hermesa. Z klasą, świeży, kwiatowy, kobiecy, z pazurem, super trwały, i z niezłą projekcją.
Flakon obłędnie elegancki.
I "one more thing" - uwaga - te perfumy silnie uzależniają. Ja już wpadłam...

Zakupowe okazje

56.94 USD
Herm s Jour d Hermes Eau De Parfum tester for women 2.9 oz
Herm s Jour d Hermes Eau De Parfum tester for women 2.9 oz
64.79 USD
Jour D'hermes Perfume by Hermes, 1.7 oz Eau De Parfum Spray Refillable for Women
71.46 USD
Jour D'hermes by Hermes Eau de Parfum Spray Refillable 2.8 oz Tester for Women
Jour D'hermes by Hermes Eau de Parfum Spray Refillable 2.8 oz Tester for Women
Gift Set 9oz
82.89 USD
Herm s Jour d Hermes Gift Set II. Eau De Parfum 2,9 oz Eau De Parfum 0,25 oz Body Milk 1 oz
84.59 USD
Jour D'hermes Perfume by Hermes, 2.87 oz Eau De Parfum Spray Refillable for Women
86.92 USD
Herm s Jour d Hermes Eau De Parfum for women 4.2 oz Refill
Herm s Jour d Hermes Eau De Parfum for women 4.2 oz Refill
Gift Set 1.6oz
88.00 USD
Hermes Jour D'Hermes Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.6oz Body Lotion 30ml 1oz 2pcs
ThePerfumeSpot.com
Hermes Jour D'Hermes Eau De Parfum Refill 125ml 4.2oz
Hermes Jour D'Hermes Eau De Parfum Refill 125ml 4.2oz
EDP Mini 2.8oz
128.99 USD
Jour D'hermes by Hermes Eau de Parfum Spray Refillable 2.8 oz Body Lotion 1 oz eau de Parfum .25 oz Mini for Women
Eau De Parfum 0.4oz
HERM S Jour d'Hermes Gardenia 3.3 oz Eau de Parfum Spray
HERM S Jour d'Hermes Gardenia 3.3 oz Eau de Parfum Spray
HERM S Jour d'Hermes 2.9 oz Eau de Parfum Spray
HERM S Jour d'Hermes 2.9 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Jour d'Hermes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Jour d'Hermes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jour d'Hermes marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jour d'Hermes marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Christian Dior Poison Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dune Elie Saab Le Parfum Jean Paul Gaultier Classique The Different Company Sublime Balkiss Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Lacoste Lacoste Pour Femme Estée Lauder Sensuous Hermes Un Jardin Sur Le Nil Bvlgari Jasmin Noir Yves Rocher Rose Oud Chanel Coco Noir Chopard Casmir Serge Lutens La Fille de Berlin Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Shalimar Cartier La Panthere