Marki » F-H » drzewne « Grupy

Hermessence Santal Massoïa Hermes dla kobiet i mężczyzn

Hermessence Santal Massoïa Hermes dla kobiet i mężczyzn

mleczny
Hermessence Santal Massoïa Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hermessence Santal Massoïa marki Hermes to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hermessence Santal Massoïa został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, mleko, cukier, cryptocarya, suszone owoce i nuty kwiatowe.

Drzewo sandałowe Mleko Cukier Cryptocarya Suszone owoce Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hermessence Santal Massoïa by Hermes.

Hermessence Santal Massoïa Recenzje Perfum

Scarabee
Scarabee

Przyznaję, że liczyłam na trochę więcej... Niestety, na mojej skórze enigmatyczne "nuty kwiatowe" zagłuszają mój ukochany sandał prawie zupełnie... Powstała mieszanka jest słodka i bardzo bliskoskórna - na kimś innym może zapachnie przepięknie, ale niestety to zupełnie nie moja bajka...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Hermessence Santal Massoïa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Hermessence Santal Massoïa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hermessence Santal Massoïa marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hermessence Santal Massoïa marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Max Deville Camera On Canali Summer Night Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme L`Artisan Parfumeur Dzing! Benetton Cumbia Colors Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Demeter Fragrance Giant Sequoia Xerjoff Homme Eclectic Collections Agenda Donna Karan Essence Wenge Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Jeanne Arthes Cotton Club