Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Hermessence Paprika Brasil Hermes dla kobiet i mężczyzn

Hermessence Paprika Brasil Hermes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Hermessence Paprika Brasil Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hermessence Paprika Brasil marki Hermes to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hermessence Paprika Brasil został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są papryczka pimento, goździk (przyprawa) i papryka; nutami serca są irys i zielone liście; nutami bazy są rezeda, wyszukane drewna i brazylijska sekwoja.

Papryczka pimento Goździk (przyprawa) Papryka

Irys Zielone liście

Rezeda Wyszukane drewna Brazylijska sekwoja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hermessence Paprika Brasil by Hermes.

Hermessence Paprika Brasil Recenzje Perfum

Hermessence Paprika Brasil by Hermes 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Hermessence Paprika Brasil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Hermessence Paprika Brasil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hermessence Paprika Brasil marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hermessence Paprika Brasil marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Cerruti 1881 Amber pour Homme Pal Zileri Lab Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Indult Reve En Cuir Truefitt & Hill Trafalgar Lubin Bluff Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear