Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hermessence Osmanthe Yunnan Hermes dla kobiet i mężczyzn

Hermessence Osmanthe Yunnan Hermes dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
Hermessence Osmanthe Yunnan Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hermessence Osmanthe Yunnan Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hermessence Osmanthe Yunnan marki Hermes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hermessence Osmanthe Yunnan został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są pomarańcza i herbata; nutami serca są osmantus i frezja; nutami bazy są skóra i morela.

Pomarańcza Herbata

Osmantus Frezja

Skóra Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hermessence Osmanthe Yunnan by Hermes.

Hermessence Osmanthe Yunnan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hermessence Osmanthe Yunnan marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hermessence Osmanthe Yunnan marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy L`Interdit 2003 Paris Hilton Just Me Guerlain Cherry Blossom Fruity Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Van Cleef & Arpels Feerie Bill Blass Couture 1 Sarah Jessica Parker Endless B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Halloween Halloween Kiss Sexy Ulric de Varens Lily Prune Love John Galliano Parlez-Moi d’Amour