Marki » F-H » « Grupy

Hermessence Iris Ukiyoé Hermes dla kobiet i mężczyzn

Hermessence Iris Ukiyoé Hermes dla kobiet i mężczyzn

Hermessence Iris Ukiyoé marki Hermes to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hermessence Iris Ukiyoé został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka i róża.

Irys Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hermessence Iris Ukiyoé by Hermes.

Hermessence Iris Ukiyoé Recenzje Perfum

MEGAN120008888
MEGAN120008888

zapach przepiekny,nie trawie irysa,ale ten irys to cudooooooo, polecam zapach na 5ke.

Hermessence Iris Ukiyoé by Hermes 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Hermessence Iris Ukiyoé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Hermessence Iris Ukiyoé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hermessence Iris Ukiyoé marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hermessence Iris Ukiyoé marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Puma Jamaica² Man Replay Replay for Her Royall Fragrances Royall Muske Zara Lirio de Agua Diesel Fuel For Life She Summer Profumi del Forte Marconi 3 David & Victoria Beckham Signature Story for Him LR Desperate Housewives Lynette Breil Milano Complicity for Him Demeter Fragrance Jelly Belly Wild Blackberry Peach Cobbler Demeter Fragrance Baby Powder Sorelle Fontana Micol