Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Equipage Hermes dla mężczyzn

Equipage Hermes dla mężczyzn

Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia

Equipage marki Hermes to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Equipage został wydany w 1970 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guy Robert. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, szałwia muszkatołowa, kwiat muszkatołowca, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są goździk (roślina), cynamon, jaśmin, konwalia i igły sosnowe; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, piżmo, mech dębowy, wanilia i wetyweria.

Aldehydy Pomarańcza Szałwia muszkatołowa Kwiat muszkatołowca Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Goździk (roślina) Cynamon Jaśmin Konwalia Igły sosnowe

Fasolka tonka Paczula Piżmo Mech dębowy Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Equipage by Hermes.

Equipage Geranium
Ho Hang Club

Equipage Recenzje Perfum

don Pedro
don Pedro

Hermes Equipage to piękny zapach, ma klasę. Starszy o niespełna dwie dekady kuzyn Bel Ami jest zupełnie inny, choć równie kunsztowny. Adekwatny do nadanego mu miana – (pol. ekwipaż) – czyli rodzaju luksusowego, lekkiego powozu, pojazdu konnego z zaprzęgiem, w którym możemy czuć się komfortowo i bezpiecznie, wzbudzając jednocześnie niekłamany podziw otoczenia.
Czuję w nim pikantny kwiat goździka w otulinie ziół i woni sosny. Skóra? Nie u mnie. Zapach ciepły, z fazami studzenia wilgotnym mchem i wetywerią, uwodzi nieco kontrastowym podbiciem drzewa różanego i kwiatowym tłem z aldehydami w dalszym planie. W sumie jest tego sporo, ale bez przeładowania, z umiarem i dobrym wyważeniem.
Taki trochę szorstki i jednocześnie miły w odbiorze, lekko grubiański i subtelny zarazem. Nie jest w typie czułego barbarzyńcy, lecz mógłby nim pachnieć jeden z jego przyjaciół. Może stoi na półce kogoś takiego jak Jeremy Clarkson z „Top Gear”, choć On wolałby raczej ujeżdżać konie mechaniczne, a nie te w konnym zaprzęgu.
Jeśli chodzi o parametry użytkowe, to trwałość oceniam jako przeciętną, a projekcję jako przeciętną w kierunku do łagodnej.
W zgodzie z nazwą, zapach który doskonale sprawdzi się w podróży, tej krótszej w autobusie do pracy i tej dłuższej w Pendolino nad Bałtyk.

2017
Raw
Raw

Hermes - Equipage to jesień w koncentracie. To zapach opadłych liści, wilgotnych gałęzi, różnego rodzaju traw i ciepłego jesiennego słońca. Całość tworzy przepiękny skórzany aromat. Aromat czysty i inny od typowego akordu skóry.
Najwyższa jakość i elegancja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Equipage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Equipage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Equipage marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Equipage marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Christian Dior Dune Pierre Balmain Carbone de Balmain Chanel Antaeus Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Davidoff Zino Davidoff Guerlain Coriolan Yves Saint Laurent M7 Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Guy Laroche Drakkar Noir Yves Saint Laurent Kouros Yves Saint Laurent Opium Guerlain Vetiver Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Christian Dior Eau Sauvage Calvin Klein CK One Shock For Him Burberry London for Men Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Versace Dreamer Guerlain Habit Rouge Eau de Parfum