Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Equipage Hermes dla mężczyzn

Equipage Hermes dla mężczyzn

Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Equipage Hermes dla mężczyzn Zdjęcia

Equipage marki Hermes to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Equipage został wydany w 1970 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guy Robert. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, szałwia muszkatołowa, kwiat muszkatołowca, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są goździk (roślina), cynamon, jaśmin, konwalia i igły sosnowe; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, piżmo, mech dębowy, wanilia i wetyweria.

Aldehydy Pomarańcza Szałwia muszkatołowa Kwiat muszkatołowca Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Goździk (roślina) Cynamon Jaśmin Konwalia Igły sosnowe

Fasolka tonka Paczula Piżmo mech dębowy Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Equipage by Hermes.

Ho Hang Club
Equipage Geranium

Equipage Recenzje Perfum

Raw
Raw

Hermes - Equipage to jesień w koncentracie. To zapach opadłych liści, wilgotnych gałęzi, różnego rodzaju traw i ciepłego jesiennego słońca. Całość tworzy przepiękny skórzany aromat. Aromat czysty i inny od typowego akordu skóry.
Najwyższa jakość i elegancja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Equipage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Equipage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Equipage marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Equipage marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Christian Dior Dune Guy Laroche Drakkar Noir Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Guerlain Vetiver Chanel Antaeus Calvin Klein CK One Shock For Him Christian Dior Eau Sauvage Pierre Balmain Carbone de Balmain Davidoff Zino Davidoff Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Pierre Balmain Vent Vert Christian Dior Eau Sauvage Extreme Mirato Malizia Uomo Vetyver Hermes Elixir des Merveilles Chanel Allure Homme Edition Blanche Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Chanel Egoiste