Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eperon d'Or Limited Edition Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eperon d'Or Limited Edition Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eperon d'Or Limited Edition marki Hermes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eperon d'Or Limited Edition został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są hiacynt, ylang-ylang, bergamotka, pomarańcza i brzoskwinia; nutami serca są irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra i wanilia.

Hiacynt Ylang-ylang Bergamotka Pomarańcza Brzoskwinia

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eperon d'Or Limited Edition by Hermes.

Eperon d'Or Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eperon d'Or Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eperon d'Or Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eperon d'Or Limited Edition marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eperon d'Or Limited Edition marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Balenciaga Eau de Cristobal Yves Saint Laurent Cinema Gold Donna Karan Donna Karan Gold Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Cacharel Noa L`Eau de Parfum Jovoy Paris Terra Incognita Christian Lacroix C`est La Vie Nicole Miller Nicole Miller Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Gabriela Sabatini Summer Poiray Sceau de Coeur