Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes dla kobiet

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes dla kobiet

karmelowy

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector marki Hermes to orientalno - fougere perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Elixir des Merveilles Limited Edition Collector został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam peruwiański, wanilia, ambra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, Żywica syjamska, karmel, dąb, kadzidło, pomarańcza i cedr.

Balsam peruwiański Wanilia Ambra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Żywica syjamska Karmel Dąb Kadzidło Pomarańcza Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes.

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Elixir des Merveilles Limited Edition Collector, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Elixir des Merveilles Limited Edition Collector, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir des Merveilles Limited Edition Collector marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir des Merveilles Limited Edition Collector marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Versace Dreamer Puma Puma Man Guess Guess Suede La Perla Grigioperla Accord Parfait Ambre & Lavande Menard Menard for Men Yves Saint Laurent Jazz Prestige Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Regency Cosmetics Jade East Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum CnR Create Capricorn for Men